Kodėl dėvėti aptemptus džinsus kenksminga sveikatai?

Aptempti džinsai yra nemirtinga klasika, tačiau nepersistenkite. Reguliarus aptemptų kelnių dėvėjimas gali sukelti rimtų ligų vystymąsi.

Rėmuo

Per ilgai dėvimi džinsai gali palikti gilius ir jautrius griovelius aplink juosmenį. Aptempti drabužiai, spaudžiantys skrandį, gali sukelti rūgšties refliuksą – vieną iš dažniausiai pasitaikančių žarnyno problemų. Ir net jeigu moteris yra absoliučiai sveika, rėmens tikimybė yra labai didelė, jei dvi savaites reguliariai mūvėsite aptemptus džinsus.

Skausmas kojose

Per daug laiko praleidžiant su aptemptais džinsais, ypač dažnai judant ar pritūpiant, gali būti pažeisti kojų raumenys ir nervai. Aptemptų džinsų ir aptemptų diržų derinys taip pat gali sukelti tirpimą, skausmą ir dilgčiojimą priekinėje klubų dalyje – būklę, dar vadinamą Bernardo-Roth sindromu.

Vulvodinija

Kasdien dėvint aptemptas kelnes, gali padidėti rizika susirgti tam tikromis infekcijomis ir sukelti vulvodiniją. Tai būklė, kuriai būdingas lėtinis skausmas intymioje srityje. Mokslininkai išsiaiškino, kad moterys, kurios dėvi siaurus džinsus daugiau nei keturis kartus per savaitę, dvigubai dažniau susirgs vulvodinija.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.