Kodėl „gili“ moteris – ne kiekvienam vyrui

Gilios moterys – nuostabūs žmonės. Jos drąsios ir stiprios. Myli giliai ir aistringai, kuo skiriasi nuo daugumos žmonių.

Tačiau nežiūrint į tai, kad gilios moterys turi galingą protą ir gerą širdį, joms sunku susirasti savo žmogų. Dažniausiai jos yra kaltinamos dėl to, jog yra „pernelyg“…

Tai įdomu dar ir dėl to, kad vyrai dažniausiai siekia būtent tokių moterų, tačiau labai nedaugelis iš jų atlaiko jų jėgą. Štai kelios priežastys, kodėl taip yra.

1. Gili moteris – ne kvailiukė

Ji supranta tikrąją žmogaus prigimtį ir jo ketinimus, yra pajėgi įžvelgti melagį ar apgaviką. O su tokia sunku.

2. Gili moteris – sąžininga

Žiauriai sąžininga. Būtent sąžiningumo ji laukia iš visų labiausiai pasaulyje, ypač iš savo vyriškio, ir reikalauja iš jo abipusiškumo. Tai irgi labai sudėtingas uždavinys kai kuriems vyrams.

3. Ji nori gilių santykių

Gili moteris į viską savo gyvenime žiūri rimtai. Ir į santykius taip pat. Ir ji nenori švaistyti laiko tuštiems santykiams, kurie nesuteikia nei aistros, nei žymiai gilesnių jausmų.

4. Trokšta nuoseklumo

Ji negali pakęsti nenuoseklumo ir chaotiško elgesio. Ji nori gilaus ir tvirto ryšio su vyru, ir anaiptol ne visi vyrai gali jai tai suteikti.

5. Žino ko nori

Ko nori iš gyvenimo, iš žmogaus ir kokio būtent žmogaus. O norisi jai žmogaus, kuris supras jos principus ir požiūrį į pasaulį.

6. Nebijo artumo

Priešingai, artumo ji trokšta, nežiūrint į tai, kad tasai artumas gali ją traumuoti. Ir būtent artumas yra svarbiausias jos santykiuose.

7. Ji įsitempusi

Gili moteris daro viską iki galo, su aistra, ugnele. Būtent šis noras iš visko gauti maksimalios naudos, neleidžia jai atsipalaiduoti.

8. Ji tavęs nelauks

Gili moteris nelauks, kol ilgai ir kankinančiai ieškosite sprendimo, susijusio su judviejų santykiais. Ji paprasčiausiai eis toliau.

.Naujienos iš interneto

One thought on “Kodėl „gili“ moteris – ne kiekvienam vyrui”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *