Kodėl įsimylime be atsako

Santykių esmė visai ne ta, kad jus labai stipriai mylėtų, ir iki karsto lentos.

Jų esmė visai ne ta, kad antroji puselė kantriai kentėtų visas jūsų keistenybes ir pildytų kaprizus. Ir ne ta, kad pasijaustumėte pilnaverčiu žmogumi. Santykių esmė visai ne ta, kas Visata pamėgintų jums įrodyti, jog esate toks neišpasakytai vertingas žmogus, še tau partnerį kaip įrodymą.

Santykių uždavinys – priversti mus suprasti, pagaliau, kas esame iš tikrųjų. Priversti pamatyti pačius save. Santykiai verčia mus pažinti save meilėje, pyktyje, laimėje, nelaimėje. Santykiai ragina mus suprasti save kiekvienoje iš šių stichijų.

Santykių esmė ne ta, kad padarytų mus laimingais, išgydytų, užgydytų žaizdas. Santykiai turi parodyti, kurioje vietoje mums reikia padirbėti su savimi.

Juk kad ir kaip liūdnai tai skambėtų, nė vienas žmogus pasaulyje nepajėgus suteikti mums laimę ir užgydyti mūsų žaizdas, išskyrus mus pačius.

Mes įsimylime į žmones, kurie nepamilsta mūsų pačių tam, kad parodytume patys sau, jog esame verti atsakomosios meilės. Įsimylime į tuos žmones dėl to, kad juose yra viskas, ką mes mylime. Tai kam švaistyti jėgas ir laiką kitiems žmonėms, kurie į mus netgi nereaguoja?

Pasirenkame mylėti mus nemylinčius žmones todėl, kad jie parodo mums pačius tamsiausius mūsų širdies kampelius. Tik tokie žmonės pajėgūs mus palikti ir išeiti, palikę vienatvėje, kad galėtume pagaliau padaryti tai, ką seniai reikėjo padaryti – išsigydyti savarankiškai.

Tokias pamokas jūs gausite vis iš naujo ir iš naujo, kol širdis nebus iki tokio laipsnio sudaužyta, kad pagaliau atsivers.

Antros puselės gyvenime pasirodo tik tada, kai širdis pagaliau atsivėrė. Mums skirtieji ateina tik tada, kai esame jiems pasiruošę, kai žinome, ką mums reiškia mylėti save. Tik po to galima pasidalinti meile ir su kitais žmonėmis, tokiais pačiais, kurie irgi tai sugeba.

Tik tada suprantame, ką tai reiškia ir kaip buvo būtina pamilti žmogų, kuris nepamilo mūsų.

Tik kai kas šį dalyką supranta labai greitai, o kiti blaškosi ir kankinasi metų metus.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *