Kodėl jai dedikuojamos eilės?

Kas joje tokio ypatingo, kuo ji užkariauja vyriškas širdis? Kas ji tokia – moteris, kuriai už nugaros šnabždasi kolegos? Kas joje tokio ypatingos, ko neturi kitos ir kodėl būtent jos stalą darbe visą laiką puošia šviežios puokštės, būtent jai dedikuojamos eilės, dovanojamos brangios dovanos, kvietimai į restoranus? Kokia jos paslaptis? O toji paslaptis, tarp kitko, labai paprasta.

Ji nesiekia pasakoti vyrui su visomis detalėmis apie tai, kaip ištisą dieną praleido pas masažistę, paskui apsilankė pas kirpėją, kosmetologę, manikiūro ir pedikiūro meistres ir t.t.

Ji nelaukia eilinių komplimentų savo adresu ir nedaro tragedijos, dėl to, kad jis jai neskambina štai jau ištisas dvi valandas. Ji visų pirma supranta, kad vyras – paprastas, normalus žmogus, o ne princas ant balto žirgo, privalantis bučiuoti jai rankutę ir čiulbėti komplimentus.

Ji supranta, kad lygiai taip pat kaip ir moterys, vyrai turi visą eilę savų interesų ir problemų. Tai, žinoma, nereiškia, kad ji bėgs, pasičiupusi nosinę, šluostyti jam nosies. Tokioje situacijoje ji paprasčiausiai pasistengs jį suprasti ir suteiks jam laiko susitvarkyti su savo problemomis.

Ji supranta, kad vyras gali turėti su ja, moterimi, nesusijusių interesų. Ji neskambinėja kas pusvalandį ir nelenda į akis su klausimais: kur, kaip, kada ir kodėl? Ji dėkinga likimui už kiekvieną drauge praleistą minutę, kadangi žino, jog jau rytoj tas pats likimas gali juos išskirti.

Ji su dėkingumu priima tai, ką vyras daro jos labui ir nelaiko vyro pastangų savaime suprantamu dalyku ar „tikro vyro pareiga”.

Ji nelaukia, kad vyras jai suorganizuotų „kultūrinę-pramoginę” programą, nes jos gyvenimas ir taip labai įdomus ir jai netenka liūdėti bet kokioje kompanijoje, net jeigu toje kompanijoje nėra jo.

Jos išvaizda visada nepriekaištinga, net jei pasimatymas neįtrauktas į jos planus.

Tokia moteris neslepia, kad ji – ne ateivė iš kosmoso, nekuria aplink save mitų, nesistengia būti „paslaptinga”.

Ji nemėgdžioja kino, TV žvaigždžių ir kitų įžymybių.

Ji myli save tokią, kokia ji yra, su visais trūkumais ir privalumais.

Ji supranta, ką reiškia frazė „visiems neįtiksi”, dėl to nepanikuoja, jeigu ją pamatęs vyras nenualpsta iš susižavėjimo ir tuojau pat nepasiperša.

Ji supranta, kad be jos yra milijonai kitų gražių moterų ir kad išvaizda nelemia santykių tarp vyrų ir moterų.

Ji paprasčiausiai gyvena savo gyvenimą ir jai nusispjauti, patinka tai kam nors, ar nepatinka.

O svarbiausia jai yra tai, kad ji patinka pati sau.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *