Kodėl kai kurios moterys negali nuoširdžiai mylėti

Įsimylėjęs vyras yra pasirengęs dėl savo mylimosios padaryti ką tik norite. Jis apipila merginą gėlėmis, dovanomis, rašo eiles, skaptuoja iš marmuro skulptūras ir kuria simfonijas. Labiau už viską pasaulyje jis trokšta sulaukti atsakomojo jausmo, meilės apraiškų iš savo mylimosios.

O štai moterys beveik visada vyriškas meilės apraiškas laiko savaime suprantamu dalyku, manydamos, kad vien jų buvimas šalia gali padaryti vyrą laimingu. O kai vyrai nusivilia ir jas palieka, moterys dar ir įsižeidžia bei pradeda kaltinti.

Tokių dramų pakanka per akis. Žinoma, meilė yra tokia pati likimo dovana kaip bet koks kitas talentas, ji duota ne kiekvienai moteriai ir ne kiekvienam vyrui. Galbūt tiesiog nepasisekė renkantis partnerį. Tačiau yra ir kitų priežasčių, kodėl nesutampa lyčių mąstymas.

Kodėl gi moterys negali mylėti taip pat, kaip myli vyrai, kodėl joms nesigauna atvirai reikšti jausmų? Yra kelios tokio elgesio priežastys.

Pirmoji. Moteris – savanaudė egoistė, laiko save aukštesne būtybe, išrinktąja, dėl to ją įsimylėjęs vyras privalo ja rūpintis, lepinti ir pildyti visas užgaidas. O jai pačiai belieka maloningai priimti iš vyro jo meilės įrodymus. Mainais gerbėjas gauna šypseną, maloningą karalienės žvilgsnį iš savo karališkų aukštybių ir galimybę šiek tiek laiko pabūti greta. Tokia dama – tikra dovana mėgėjams pasėdėti po moters padu, tačiau vyras, turintis adekvatų orumo ir savigarbos jausmą, tokio elgesio su savimi netoleruos.

Antroji. Moteris nepasitiki vyrais, turėjo nesėkmingų santykių patirties, kai su jos jausmais buvo elgiamasi nepagarbiai, o dabar bijo atverti širdį. Jai susiformavo kompleksas, moteriai atrodo, kad partneris netrukus nustos ją mylėti. Delikatus partnerio elgesys ir kantrybė padės moteriai patikėti mylinčiu vyriškiu. Galbūt prireiks psichologų pagalbos.

Trečioji. Psichologiniai skirtumai tarp vyrų ir moterų. Vyrai įpratę atvirai rodyti savo meilę. Moterys savo jausmus reiškia kukliau. Turi reikšmės ir auklėjimas tėvų šeimoje. Galbūt ji nuoširdžiai prisirišusi prie vyriškio, tačiau drovisi arba nemoka apie tai pasakyti. Vyriškiui nederėtų jos skubinti. Netrukus ji pati prisipažįsta jam meilę, tereikia šiek tiek kantrybės.

Ketvirtoji. Mergina pajėgi jausti motinišką arba draugišką meilę, kurią ir realizuoja savo šeimoje. Tokios dailiosios lyties atstovės nemoka ir negali atsiskleisti kaip moterys, tačiau rūpinasi vyru ir vaikais, išsaugodamos tuo šeimą.

Prieš priimant sprendimą, vyrui derėtų atidžiai pažvelgti į savo mylimąją ir išsiaiškinti, ar sugebės ji atsakyti į jo jausmus taip, kaip jam to norėtųsi. Nereikia pamiršti, kad silpnoji lytis yra emocingesnė ir jautresnė, tačiau reikšti savo jausmų moterys paprastai neskuba.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *