Kodėl kai kurios moterys susieja savo likimą su nemylimais vyrais

Kai vaikinas ir mergina nusprendžia gyventi kartu, manome, kad juos sujungė meilė.

Tik ar visada taip būna iš tikrųjų? Kodėl tiek daug moterų nepatenkintos savo partneriais?

Kai kurios moterys nuolat skundžiasi savo sutuoktiniais ir sunkiu gyvenimu. Jos nemyli savo vyrų, tačiau gyvena su jais toliau, kenčia nusivylusios savo likimu, bet nieko nebando keisti.

Kyla klausimas: kodėl moterys užmezga artimus santykius su vyrais, kuriems nejaučia meilės?

Pirmoji priežastis: vienatvės baimė

Baimės likti vienai, niekam nereikalingai šaknys gali glūdėti vaikystėje. Priežasčių būna daug: gal tėvai išsiskyrė, tėvas pradingo iš jos gyvenimo, motina skyrė per mažai dėmesio, daugiau rūpinosi jaunesniais vaikais. Suaugusi mergina bijo būti pamesta. Kad to išvengtų, ji pasirengusi užmegzti santykius su bet kokiu vyru, kuris pasitaikys jos gyvenime.

Visos tos baimės nulemia per menką savęs vertinimą. Tokiai moteriai būna sunku patikėti, kad ji verta kur kas daugiau. Todėl ji neieškos savo svajonių vyro ir bus pasirengusi atiduoti savo širdį pirmam vyrui, kuris ja susidomės.

Jeigu jūs suvokėte, kad nejaučiate jokių šiltų jausmų savo partneriui, tik stengiatės tokiu būdu išvengti vienatvės ir esate pasirengusi kentėti, turite suprasti svarbų dalyką: tai yra jūsų gyvenimas ir tik jūs turite teisę jį sureguliuoti taip, kaip pageidaujate. Jeigu jums kažkas nepatinka, galite tai pakeisti. Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, tai – pagerinti savo nuomonę apie save, suvokti tikrąją savo vertę.

Antroji priežastis: draugai ir tėvai juo žavisi

Rūpindamiesi savo artimųjų laime mes dažnai pamirštame save. Priimdami sprendimus savo gyvenime ir nuolat atsižvelgdami, įsiklausydami į aplinkinių nuomonę, jūs atiduodate savo laimę į jų rankas, o save pasmerkiate gyvenimui be meilės. Tą ypač svarbu prisiminti, kai priimate sprendimus dėl savo asmeninių santykių.

Pasirinkdamos sau partnerį turite žinoti, kad būtent jums teks su juo gyventi, o ne jūsų draugams ir tėvams. Bijodamos, kad jūsų pasirinkimui nepritars aplinkiniai, paklauskite savęs, kas atsitiks, jeigu jūs priimsite savarankišką sprendimą. Ar jūsų santykiai su aplinka nutrūks? Tuomet reikš, kad visi tie žmonės niekada jūsų nemylėjo. Jeigu esate brangi jiems, tai jie turi gerbti jūsų pasirinkimą ir pritarti jūsų sprendimui. Žmonės pagal savo prigimtį – egoistai. Pats laikas ir jums išsiugdyti šią savybę ir pradėti rūpintis savimi.

Trečioji priežastis: priklausomybė

Deja, mes gyvename socialinėje aplinkoje. Viisi vienas nuo kito vienaip ar kitaip esame priklausomi. Priklausomybė gali būti dalykinė, finansinė, būsto, lytinių santykių ir panašiai. Kai leidžiate vyrui, kuris jums atgrasus, mokėti už jus, tada jis pradeda kištis š jūsų gyvenimą. Jūs tampate jam daiktu, kurį jis nusipirko. Jeigu jūsų pasirinkimas buvo sąmoningas, gaunate tai, ko siekėte. Kur kas blogiau, kai išorinės aplinkybės priverčia moterį įklimpti į tokius santykius.

Iš bet kokios padėties visada yra išeitis, tik ne visi stengiasi ją pastebėti. Jei norite pakeisti savo gyvenimą, pirmiausia nustatykite, kuo pasireiškia jūsų priklausomybė. Jus riša pinigai? Susiraskite tokį darbą, kuris užtikrintų materialią nepriklausomybę. Būstas? Reikia tokio uždarbio, kad galėtumėte išsinuomoti sau butą. Bendras verslas? Atskirkite savo įsipareigojimus ar pasidalinkite verslą. Gamtoje veikia pusiausvyros dėsnis. Kaip vienoje vietoje kažką prarandate, kitoje kažkas atsiranda.

Prisiminkite svajones, kurias puoselėjote vaikystėje ar jaunystėje. Gal atėjo laikas jas įgyvendinti pačiai, o ne laukti, kol kas kitas tai padarys už jus?

Ketvirtoji priežastis: kerštas mylimajam

Troškimas atkeršyti būna svarus argumentas ir garantuotas būdas įskaudintai moteriai sugadinti ne tik savo, bet ir kito žmogaus gyvenimą. Jūs nesate pirmoji ir paskutinė, kurią įskaudino mylimasis, bet ar tai yra pretekstas dar labiau susigadinti sau gyvenimą ir prarasti teisę į laimę? Galbūt jūsų mylimasis suprato klydęs ir jau yra pasirengęs išpirkti savo kaltę? O jūs užsispyrėte ir nenorite suteikti jam antrojo šanso? Verčiau gyvensite su nemylimu žmogumi, bet nesutiksite atleisti mylimajam? Tai kaip tik toks atvejis, kai vienatvė gali tapti geriausiu jūsų draugu. Jūs turėsite laiko susigaudyti savyje ir suprasti, ko tikitės iš savo gyvenimo.

Laikas užgydo visas žaizdas. Kai jūs būsite pasirengusi naujai meilei, ji tikrai ateis. O pasiryžusi jam atkeršyti, labiausiai atkeršysite sau.

Penktoji priežastis: vienatvė yra nemadinga

Tai sugalvojo moterys, kurios pačios jaučiasi nelaimingos savo santuokoje ir tokiu būdu stengiasi pateisinti savo klaidas. Šiais laikais nepriklausoma ir savimi pasitikinti moteris sulaukia pagarbos. Tokios moterys žino savo vertę ir pasiryžusios laukti sau tinkamo partnerio.

Išmokite mylėti save ir pasitikėti pirmiausia savimi. Tada ir aplinkiniai ims vertinti jus. Vienatvė – ne visada blogas dalykas.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *