Kodėl moteris traukia vyrus, net jeigu ji jau ne viena

Ar pastebėjote šį reiškinį? Vos tik pradedi su kažkuo susitikinėti, ir į tave iškart atkreipia dėmesį kiti vyrukai? O kur jūs buvote anksčiau, kai aš dar galėjau rinktis? Kodėl pastebėjote mane tik dabar, o ne prieš mėnesį? Šis reiškinys turi visiškai logišką paaiškinimą.

1. Jūs labiau pasitikite santykiuose

Pradėkime nuo to, kas akivaizdu: jus jau įvertino vienas vaikinas ir dabar jaučiatės ypatinga/geidžiama/graži. Pasitikėjimas savimi atveria jus pažinčių pasauliui. Labiau pasitikite savimi pokalbiuose ir susitikdama su naujais žmonėmis (tegu ir ne potencialiems santykiams). Nebijote būti atstumta, nes nebeturite tikslo užmegzti romantišką pažintį.

2. Esate emociškai visavertė

Vyrams tai yra vienas svarbiausių dalykų: kai iš jo nieko nereikalaujama ir nesitikima. Kai jūsų emocinius poreikius jau tenkina koks nors vyrukas, jūs nieko nesitikite ir nereikalaujate iš kitų vyrų. Štai kodėl jiems atrodote patrauklesnė. Dėl tos pačios priežasties moterims labiau patinka vyrai, kurie neužsiciklinę į seksą.

3. Tikriausiai pradėjote bendrauti su didesniu skaičiumi vyrų

Vyrai turi vyrų-draugų. Jeigu jie ateina į jūsų namus arba tiesiog susitinkate su jais drauge su saviškiu, natūraliai sulaukiate daugiau vyriško dėmesio, nei būdama viena. Ir, ką jau čia slėpti, dažnai su kuriuo nors vienu iš saviškio draugų jaučiatės geriau, nei su kitais.

4. Jūs tikriausiai tapote ne tokia ciniška

Paprastai vienišos merginos mėgsta pakalbėti apie tai, kad „visi vyrai – ožiai“. Tačiau kai moteris jau turi santykius, ji žymiai rečiau tai aptarinėja, vadinasi ir nusiteikusi ne taip ciniškai vyriškos lyties atžvilgiu.

5. Tai, kas svetima – visada saldžiau

Tai dar vadinama „barškučio teorija” ir mes ją žinome nuo vaikystės. Kai kas nors paima žaislą, su kuriuo nežaidėme, jo staiga labai prireikia ir mums. Kai kažkoks vyrukas ėmė laikyti jus ypatinga ir pradėjo su jumis susitikinėti, tavimi staiga susidomi ir kiti.

6. Alfa iššūkis

Savo instinktais mes išlikome gyvūnais, kad ir ką ten apie save įsivaizduotume. Ir kur bepažvelgsi, mūsų gyvenimui vadovauja seksualinė energija. Vyras rodo susidomėjimą jumis, kai esate santykiuose ne todėl, kad jis jumis domisi, o todėl, kad jam įdomu žinoti, ar išduotumėte savo vyriškį dėl jo, juk tai įrodytų jo pranašumą prieš taviškį. Jam tai – iššūkis, o ne troškimo jus turėti apraiška.

7. Jūs tiesiog pradėjote dažniau pastebėti kitų žmonių dėmesį savo adresu, kadangi dabar jau turite apribojimų.

Kaip sakoma, kaimyno žolė visada žalesnė. Dabar jūs turite su kuo palyginti, todėl ir lyginate. Anksčiau vyriškius jūs paprasčiausiai atsijodavote ir pamiršdavote.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *