Kodėl moterys gyvena su nemylimais vyrais?

Kai vyras ir moteris nusprendžia gyventi kartu, manoma, kad juos tam paskatino meilė. Ar taip būna visada? Labai dažnai, ypač dirbant moteriškame kolektyve, galima išgirsti, kaip moterys skundžiasi savo netinkamais vyrais ir sunkiu likimu. Jos nemyli savo vyrų, tačiau gyvena toliau, kenčia ir neketina nieko keisti.

Kokios priežastys verčia moteris gyventi su partneriais, kurių nemyli ir nebrangina?

Pirmoji priežastis: vienatvės baimė

Baimė likti vienai, niekam nereikalingai galbūt užprogramuota moterims nuo vaikystės. Priežasčių gali būti įvairių: išsiskyrė tėvai, tėvas paliko šeimą ir dingo iš dukters gyvenimo, motina neskyrė jai pakankamai dėmesio ar rūpinosi mažesniais vaikais. Užaugusi tokia mergina jau nesąmoningai jaus baimę būti pamestai. Kad jos išvengtų, ji skubiai susies savo likimą su pirmu sutiktuoju.

Tokios baimės nulemia žemą savivertę, todėl moteriai būna sunku patikėti, kad ji verta geresnio partnerio ir gyvenimo. Ji neieškos savo svajonių vyro ir ištekės už pirmojo, kuris ja susidomės.

Jeigu jūs pradėjote suvokti, kad nepuoselėjate jokių šiltų jausmų partneriui, o tik bandote pabėgti nuo vienatvės, turite suprasti vieną svarbų dalyką: tai yra jūsų gyvenimas, ir tik jūs galite jį tvarkyti savo nuožiūra. Jūs galite jį pakeisti, tačiau pirmiausia reikia sustiprinti savo vertės pojūtį ir pasitikėjimą savimi.

Antroji priežastis: jis patinka draugams ir tėvams

Rūpindamiesi savo artimųjų ir draugų laime, mes dažnai pamirštame save. Ką nors darydami ar keisdami savo gyvenime, mes nuolat atsižvelgiame į kitų nuomonę, atiduodame save į jų rankas ir pasmerkiame save gyvenimui be džiaugsmo.

Pasirinkdamos sau gyvenimo partnerį, turite suvokti, kad gyventi reikės jums, o ne kitiems. Bijodamos kitų pasmerkimo, paklauskite savęs, kas atsitiks, jei priimsite savarankišką sprendimą. Ar jūsų santykiai su aplinkiniais nutrūks? Tada visi tie žmonės jūsų niekada nemylėjo. Jeigu esate brangi jiems, tai jie turi gerbti jūsų pasirinkimą.

Trečioji priežastis: priklausomybė

Deja, mes gyvename socialinėje aplinkoje, tai reiškia, kad vienaip ar kitaip esame priklausomi ir nuo kitų. Priklausomybė gali būti darbinė, dalykinė, finansinė, seksualinė, būsto, turtinė ir pan. Kai leidžiate vyrui, kuris jums yra nemalonus, mokėti už jus, tai jis pradeda valdyti jus, reguliuoti jūsų gyvenimą, jūs tampate jam savotišku daiktu, kurį jis nusipirko. Jeigu jūsų pasirinkimas – sąmoningas, tai gaunate tai, ko siekėte. Blogiau, kai moteris į tokius santykius patenka dėl susiklosčiusių aplinkybių.

Iš bet kokios padėties visada yra išeitis, tik nedaug kas nori ją pastebėti. Jeigu trokštate pakeisti savo gyvenimą, išsiaiškinkite, kas sudaro jūsų priklausomybę. Pinigai? Ieškokite darbo, kuris jums suteiktų materialinę nepriklausomybę. Būstas? Taip pat ieškokite darbo, kuris įgalintų jums nuomotis ar įsigyti savą būstą. Bendras verslas? Pasiskirstykite savo pareigas ar paprasčiausiai pasidalykite verslą. Gamtoje vyrauja pusiausvyros dėsnis. Kai vienoje vietoje prarandate, kitoje vietoje gaunate daugiau.

Prisiminkite, juk vaikystėje ir paauglystėje turėjote svajonių. Gal dabar laikas jas įgyvendinti, o ne laukti, kada už jus tai padarys kažkas kitas?

Ketvirtoji priežastis: kerštas mylimajam

Noras atkeršyti – svarus argumentas, kad sugadintumėte ne tik savo, bet ir svetimą gyvenimą. Jūs – ne pirma ir ne paskutinė, kuriai sužeidė širdį ir kurią giliai įskaudino, bet ar tai yra priežastis toliau gadinti savo gyvenimą ir atsisakyti teisės į laimę? Galbūt jūsų mylimasis viską suprato ir yra pasirengęs ištaisyti klaidą, bet jūs atkakliai atsisakote suteikti jam antrą šansą ir tęsiate gyvenimą su nemylimu žmogumi? Tai kaip tik toks atvejis, kai vienatvė yra geriausias jūsų draugas. Turėsite laiko išsiaiškinti su savimi ir suprasti, ko norite savo gyvenime.

Laikas užgydo žaizdas. Kai būsite vėl pasirengusi naujai meilei, ji būtinai ateis. O kvailas kerštas tik sugrįš bumerangu.

Penktoji priežastis: vienatvė – nemadinga

Tai sugalvojo moterys, kurios pačios yra nelaimingos santuokoje. Tokiu būdu jos stengiasi pateisinti savo asmenines klaidas. Šiais laikais nepriklausoma, savimi pasitikinti moteris susilaukia pagarbos. Tokios moterys žino savo vertę ir yra pasirengusios laukti būtent savojo vyro.

Išmokite mylėti save ir pasitikėti pirmiausia savimi. Tada aplinkiniai žmonės taip pat mylės ir gerbs jus. Vienatvė anaiptol ne visada yra blogas dalykas.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *