Kodėl moterys negali rasti tikros meilės

Gali būti, kad pati sau trukdote – nors meilė ir taip yra išbandymas. Daugybė moterų negali rasti tikros meilės, nes pačios sau nesąmoningai trukdo. Jei esate moteris, tai – 3 būdai, kuriais galite sau trukdyti susirasti puikų mylimąjį.

1. Aukštinate savo buvusįjį.

Daug moterų po skyrybų apie savo buvusįjį galvoja kaip apie tobulą vyrą, rašo yourtango.com. Jos ignoruoja problemas, dėl kurių kilo skyrybos, ir prisimena tik gerąsias santykių puses. Dar blogiau tai, kad jos nemato, kaip prisidėjo prie santykių žlugimo.

Toks požiūris į buvusį partnerį gali trukdyti santykiams ateityje.

Jei manote, kad nė vienas vyras nebus toks, kaip jis, lyginate savo būsimus partnerius su gerąja savo buvusių santykių puse. Būtent todėl pastebite visus savo naujo pažįstamo trūkumus.

Jei vis galvojate apie buvusius santykius, negalite judėti į priekį ir liekate praeityje. Liekate sustingusi, nes tikitės, kad jūsų buvęs partneris sugrįš ir vėl būsite kartu.

Buvęs partneris gali pakenkti ir esamiems santykiams. Jei vis dar svajojate apie savo pirmąją meilę, o ne gyvenate dabartyje su savo partneriu, tai gali sukelti problemų santykiuose. Dėl emocinio nutolimo gali kilti nereikalingų ginčų ir įtampos.

2. Dėl santykių stengiatės viena.

Per daug moterų mano, kad tik jos turi stengtis dėl santykių. Jei vyras su jumis elgiasi maloniai, tačiau aktyviai nesistengia dėl santykių, imate svarstyti, ar kažką darote negerai.

Tai neretai reiškia, jog nepakankamai pasitikite savimi. Manote, kad jei labiau stengsitės, partneris pagaliau jus iš tikrųjų mylės, ir būsite verta meilės. Tai – spąstai, kuriuos galite pasispęsti. Jūsų laukia tik per didelis prisirišimas prie meilės, dar daugiau nepasitikėjimo savimi ir, kai kuriais atvejais, priklausomybė nuo meilės.

Geriems santykiams reikia dviejų žmonių. Jei vienas iš jų yra per daug drovus ar tiesiog puoselėja kitokius jausmus, bus emocinis atitolimas nuo vienas kito. Turite gerai apgalvoti savo vertybes. Prisiminkite, kad jei negalite būti laiminga viena, nebūsite laiminga ir su partneriu.

3. Nekenčiate visų vyrų.

Po kai kurių skyrybų kyla pyktis, todėl galite imti save įtikinėti, kad visi vyrai yra blogi. Jei taip galvosite, jums daugiau nereiks stengtis ir užmegzti intymių santykių bei pasitikėti kitu žmogumi.

Tačiau taip mąstyti nėra sveika. Net jei jis buvo siaubingas vyras, jūs taip pat prisidėjote prie santykių žlugimo – tai galėjo būti ir leidimas sau per ilgai pasilikti su jums netinkamu vyru ar pavojaus ženklų ignoravimas.

Tos moterys, kurios kelis kartus iš eilės patyrė nesėkmes santykiuose, būna prislėgtos, tačiau jos neturėtų manyti, jog taip bus ir ateityje.

Kitos moterys bando save apgauti teiginiais, kad nėra tokio dalyko, kaip meilė, ir jos nori būti vienišos. Tačiau tai iš tikrųjų reiškia, jog jos buvo įskaudintos ir nenori, kad tai pasikartotų. Jos turi suprasti, kad ne visi žmonės yra vienodi. Visi santykiai yra skirtingi. Meilė – puikus dalykas, tačiau pirma turite mylėti save ir pasitikėti savimi, kad tai galėtų daryti kitas žmogus.

Parengė Dorotėja Noreikaitė

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *