Kodėl nebegrįžta tie, kurie teisingai išėjo

Išeidami – išeikite. Nepalikdami vilties, nežalodami gyvenimo smulkmenomis. Niekada neskambinkite ir nerašykite. Ištrinkite adresą. Neatsigręžkite ir nesišypsokite. Žvelkite į priekį. Sudeginkite tiltus. Jei to padaryti negalite – neišeikite.

Kartais ateina laikas išeiti. Galbūt iš darbo ar iš kokios nors vietos, kartais – išeiti nuo žmogaus.

Jeigu išeisime ant emocijų bangos, neapgalvoję – labai daug šansų sugrįžti. Paklajosime tarsi nuo mamos pabėgęs paauglys, papyksime, prisieksime, kad niekada nesugrįšime, o paskui imsime ir sugrįšime. O tavęs ten net pasigesti niekas nespėjo. Arba nepatikėjo, kad rimtai išeini. O tu jau sugrįžai ir į duris beldiesi.

Tau pasakys: „Išsilakstei? Ką gi, pasitaiko. Užeik”.

Ir po tokio paaugliško pabėgimo tave dar mažiau gerbs. Ir skaitytis su tavimi mažiau. Ir tu pats tapsi mažesnis. O kankinsies daugiau. Tu gi pats sugrįžai. Ir niekas gyvenime nepasikeitė…

Jei yra kokia nors grėsmė, akivaizdu, kad reikia nedelsiant bėgti. O jeigu tiesiog nepakeliama pasilikti, nenaudinga, bjauru – reikia deramai pasiruošti išėjimui.

Iš pradžių būtina suprasti – galėsite egzistuoti autonomiškai, ar ne? Pakaks resursų, ar ne? Reikia treniruotis. Sukurti pabėgimo planą. Apskaičiuoti resursus, sukaupti atsargų.

O svarbiausia – sąžiningai atsakyti sau pačiam į klausimą: tu tikrai nusprendei išeiti? Ar tik viso labo nutarei kažką pagąsdinti? Padaryti kam nors spaudimą? Atkeršyti?

  • Kodėl išeini?
  • Kur išeini?
  • Ar turi resursų autonomiškam gyvenimui?
  • Ar įvykdei visus įsipareigojimus, o gal jų neturėjai?

Esate tvirtai įsitikinęs, kad niekada negrįšite, liedamas ašaras ir atsiprašinėdamas? Jeigu sugrįšite – jūsų akcijų kursas smuks iki nulio.

Išeiti reikia neskubant, protingai, ramiai. Tie, kurie išeina būtent taip, labai retai sugrįžta atgal. Ir puikiai įsikuria naujoje vietoje. Ir tokie žmonės turi pilną pagrindą išeiti. Juos labai sunku privesti iki tokios būsenos – išėjimo, bet jeigu jau jie išėjo, tai atgal nebesugrįš.

Ir visi paskui taip stebisi. Ypatingai tie, kurie išėjusį vartojo kaip daiktą, išnaudojo, naudojosi juo, kankino tą ramų ir protingą žmogų. Och, kaip jie nustemba ir piktinasi! Tačiau teisingai išėjusiam visa tai jau absoliučiai nerūpi.

.Naujienos iš interneto

2 thoughts on “Kodėl nebegrįžta tie, kurie teisingai išėjo”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *