Kodėl reikia laikytis kuo toliau nuo subtilių giminaičių

Ar buvo jums taip pasitaikę: kol viskas gerai ir esate kupini jėgų, artimieji, draugai ir pažįstami – su jumis. Rašo, skambina ir ateina, jūs jiems padedate, palaikote. Ir nuo to net nepavargstate!

O kai jūs nieko neturite, kai esate silpni ar sergate, kai neturite ko duoti kitiems, šie artimieji, draugai ir pažįstami jus palieka. Nė vieno šalia nebelieka. Niekas nerašo, neskambina…

Filosofas Abolas Farajus XIII amžiuje užrašė pamokomą istoriją. Vienas vyras turėjo brolių. Kai viskas buvo gerai, broliai neišlįsdavo iš sėkmingo žmogaus namų. O kai situacija pablogėdavo, kai šis žmogus susirgdavo ar prarasdavo pinigus, broliai pradingdavo. Galiausiai žmona pasipiktino: ar nematai, kaip giminaičiai su tavimi elgiasi? Argi nepastebi, kad gerais laikotarpiais jų išvaryti iš mūsų namų neįmanoma, kiekvienas ryja ir geria už tris, ima iš tavęs pinigus ir drabužius, kaulija paslaugų? O kai prarandi pinigus ar susergi, juos tarsi vėjas nupučia?

Atmerkite akis ir pažiūrėkite, kas tai per žmonės!

Vyras buvo labai geras žmogus. Ir labai kvailas. Jis paaiškino žmonai, kad jo broliai yra subtilūs žmonės. Nuo vaikystės pagrindinė jų savybė yra subtilumas.

Jie nenori apsunkinti ir ko nors prašyti, jei nėra ko duoti. Jie nenori trikdyti ir taip jau kenčiančio žmogaus, stebėdami jo kančias. Ir subtiliai, delikačiai palieka jo namus iki geresnių laikų. Nedrįsk blogai kalbėti apie mano subtilius giminaičius. Jie būtinai sugrįš, kai vėl turėsime pinigų! Jie visada taip daro!

Reikėtų laikytis atokiau nuo tokių subtilių žmonių. Ir subtiliai paprašyti, kad nebesilankytų pas mus, ir neskambintų, nerašytų ir apskritai neprimintų apie save. Jei jūsų aplinkoje esama tokių subtilių giminaičių, negrubiai su jais atsisveikinkite. Iki geresnių laikų. Kai vėl galėsite jiems padėti ir pamaitinti juos taip, kaip jie nusipelnė.

O kol kas jūsų galimybės yra pernelyg kuklios. Ir namas per mažas. Tegul subtilūs žmonės gyvena savo gyvenimą ir subtiliai laukia, kada jiems paskambinsime.

Geriausias variantas – niekada. Bent jau man taip atrodo. Kad netyčia neužgautumėte jų subtilių jausmų…

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *