Kodėl vyrai silpni ir be charakterio

Pasaulyje labai daug silpnų vyrų. Liūdna, bet tai tiesa.

Kodėl mūsų laikais tiek daug vyrų yra silpni ir be charakterio? Todėl, kad juos auklėjo moterys. Turbūt ne mažiau kaip pusė vaikų auga nepilnose šeimose, kur juos auklėja mamos ir močiutės. Vaikų darželių personalas – moterys. Dauguma pedagogų mokyklose – moterys.

Svarbiausia problema labai paprasta – MOTERIS NEGALI IŠAUKLĖTI BERNIUKO VYRU. Nes ji – moteris.

O kaip moteris auklės berniuką?

Moteriai svarbu, kad jos mažasis neužsimuštų, ko nors kito neužmuštų ir gerai mokytųsi. Dėl to ji auklės berniuką paklusniu ir kad gerai elgtųsi. Su tokiais – mažiau rūpesčių.

O kaip berniukas auklėjamas, kad gerai elgtųsi? Jam draudžiama lįsti, „kur nereikia“. Ir kišami tylūs, ramūs žaidimai. Ir dar būtinai reikia įteigti, kad mergaitėms reikia nusileisti, praleisti į priekį, reikia jomis rūpintis.

Kai suaugs, šitas vyrukas į visas moteris žvelgs iš pozicijos „mergaitėms reikia nusileisti“. Stengsis būti su jomis mandagus, galantiškas, nes taip išauklėjo mama.

O merginoms kuklūs, drovūs vyrukai ir už dyką nereikalingi. Dėl to jos geriausiu atveju įtrauks juos į draugų sąrašus. Blogiausiu – naudosis jų paslaugomis ir resursais. O santykiuose – dominuos.

Reikia paminėti dar vieną niuansą.

Vien mamos išauklėti vaikinai neturi vyriško elgesio su moterimis modelio. Ir tai – didžiulė problema.

Įgyti vyrišką charakterį galima tik pradėjus užsiimti vyriškais reikalais. Sportas, mokslai, verslas, tikslų siekimas. O kaip tapti efektyviu santykių su moterimis sferoje – tai jau atskiras klausimas. Šito teks mokytis atskirai.

Kaip vaikas mokosi naudotis šaukštu ir šakute? Mūsų minėtoje sferoje – viskas tas pats. Būtina suprasti, koks stalo įrankis kam tinka. Kaip jais naudotis. Ir kaip tai daryti efektyviai.

Kitaip sakant, vaikinui reikia duoti instrumentus ir išmokyti su jais darbuotis. O šito mamos jiems neduoda ir negali duoti.

Nesigaus mamai tiesiog pasakyti „Tu privalai būti vyrau ir jis – op! – pavirto vyru.

Taip nebūna.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *