Kodėl vyras nerodo iniciatyvos

Dėl kokios priežasties vyrai negali imtis iniciatyvos santykiuose su moterimi?

Pasitaiko, kad vyras akivaizdžiai domisi moterimi, jaučia jai simpatiją, bet nežengia absoliučiai jokių žingsnių, kad suartėtų. Jis tiesiog lūkuriuoja, iš šalies atrodo, kad jam tai visai nerūpi. Kaip šiuo atveju jaučiasi moteris? Nesupratimas, pasipiktinimas, emocinis skausmas… Ypač jei tam tikras jų suartėjimas jau įvyko.

Nerekomenduoju kirsti iš peties, jei atsidūrėte panašioje situacijoje. Pirmiausia išsiaiškinkite galimas vyro iniciatyvos stokos priežastis.

Dar vieni santykiai

Vyras gali būti vedęs arba tiesiog palaikyti stabilius ilgalaikius santykius. Ir vis dėlto tai neatmeta jo galimo potraukio kitoms dailiosios lyties atstovėms. Galbūt jūs jam tikrai patinkate, tačiau ryžtingesniems žingsniams jis dar nepasiruošęs. Ar bus kada pasiruošęs? Geras klausimas, į kurį atsakyti gali tik laikas.

Užkietėjęs viengungis

Yra tokia vyrų kategorija – vienišiai. Jie jau susiorganizavo savo gyvenimą pačiu komfortiškiausiu būdu. Ir netgi pati mintis, kad kažkas įsibraus į šį gerai sutvarkytą mechanizmą, sukelia paniką. Net jei tasai „kažkas” – mylima moteris.

Skausmas dėl ankstesnių santykių

Gali būti taip, kad vyras dar nepaleido ankstesnių santykių, palikusių rimtą pėdsaką širdyje. Nenuostabu, kad jis neskuba prie jūsų artintis. Nedarykite išvados, kad santykiai pasmerkti žlugti. Greičiausiai, vyrui tiesiog reikia daugiau laiko. Suteikite jam šią erdvę ir galimybę veikti, vadovaujantis jo paties vidiniais impulsais ir jausmais, o ne nuostata „privalau”.

Klaidos baimė

Tai viena dažniausių iniciatyvos stokos priežasčių. Vyras gali jausti stiprią simpatiją moteriai ir nežengti pirmojo žingsnio. Jį taip gąsdina tikimybė suklysti, kad pasąmoningai nusprendžia geriau apskritai nieko nedaryti. Tokiu atveju moteris gali parodyti savo palankumą vyrui, tačiau tai neturėtų būti perdėta.

Vyro ir moters santykiai yra labai daugialypis reiškinys, kuriame nėra vienareikšmio modelio „kaip reikia” ir „kaip nereikia”. Pasitikėkite savo vidiniu balsu ir pasistenkite objektyviai įvertinti tai, kas vyksta.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *