Kodėl vyras praranda susidomėjimą moterimi

Tai nėra retas reiškinys. Niekas nenori, kad taip nutiktų jų poroje. Juk anksčiau ar vėliau gali atsirasti spraga. Todėl bus ne pro šalį išsiaiškinti, kodėl gi vyras praranda susidomėjimą moterimi. Juk tas, kuris iš anksto įspėtas, yra pusiau ginkluotas.

Atvėsimo požymiai

Jūs pastebėsite juos iš karto, nes visa tai labai akivaizdu.

 • Šaltumas, atsiribojimas ir abejingumas;
 • Žmogus nustojo atsiliepti į skambučius arba daro tai nenoriai;
 • Susitikus pastebimas jo akivaizdus nuobodulys ir vangumas;
 • Žmogus nustojo su jumis dalytis savo mintimis, jausmais ir patirtimi;
 • Pradingo jo akių spindesys, tave pamačius;
 • Komplimentų trūkumas iš jo pusės.

Visa tai yra įspėjamieji ženklai, kad vyras praranda susidomėjimą jumis. Dabar verta apsvarstyti galimas tokio elgesio priežastis.

Pirmoji priežastis – vyras psichologiškai ir intelektualiai pranašesni už savo moterį

Pradiniame etape jis mato tik gražų vaizdą. Paskui užgimsta aistra ir vėlgi nelieka laiko gilesniam bendravimui. Tačiau artimai susipažinęs su moterimi, vyriškis pastebi, kad jiedu praktiškai neturi bendrų pomėgių ir pokalbių temų.

Yra išeitis iš situacijos, ir netgi dvi:

1. Raskite sau tinkamą vyrą, artimą jūsų intelekto lygiui.

2. Pradėkite keisti save, daugiau skaitykite, tobulėkite, tada tapsite įdomi vyrams ne tik išoriškai, bet ir savo vidumi.

Antra priežastis – darbo krūvis

Jei susidomėjimo antra puse praradimo priežastis yra tik ši, viskas ištaisoma. Daugelis vyrų išties daug dirba ir dėl padidėjusio užimtumo fiziškai negali skirti laiko savo šeimai. Todėl romantika tarp partnerių išnyksta. Kadangi daugumai stipriosios lyties atstovų sėkmė versle gali būti pirmoje vietoje. Tokius juos gamta sukūrė.

Jei suprasite ir priimsite tokį savo vyro elgesį, teks susitaikyti su tokia padėtimi, kadangi teks nuolat vaidinti antraeilius vaidmenis.

Trečioji priežastis – įkyrus moters elgesys

Vyrui, kaip visiems normaliems žmonėms, reikalinga asmeninė erdvė. Įkyrus moters elgesys gali viską sugadinti. Nedarykite šių klaidų:

 • neskambinkite savo partneriui ir nesiųskite žinučių keliolika kartų per dieną;
 • neperkraukite jo meilės prisipažinimais ir teminiais paveikslėliais internete;
 • nereikia nuolat temptis jo kur nors su savimi, tegu pats parodo iniciatyvą, o jūs mielai sutiksite arba vieną kitą kartelį profilaktiškai atsisakysite;
 • nesikarkite jam ant kaklo ir nerodykite nereikalingos iniciatyvos;
 • demonstratyviai nerodykite savo blogos nuotaikos.

Ketvirtoji priežastis – susiklosto tokios sąlygos, kai vyrui nebereikia siekti moters

Pačios damos gali padaryti klaidų, dėl kurių vėliau gailisi. Santuokoje jos siekia prisiderinti, prisitaikyti prie savo partnerio, pamiršdami savo interesus, pomėgius. Sukūrusios vyrui patogias sąlygas, jos nustoja rūpintis savimi, netgi savo išvaizda. Dėl to vyrui su tokia moterimi pasidaro nuobodu ir jis greitai praranda susidomėjimą ja.

Kitas patarimas – nereikia pirmai prisipažinti meilėje. Kartais merginos klysta, manydamos, kad jų jausmai abipusiai, ir skuba pirmosios apie juos prabilti. Tačiau dažnai iš vaikino pusės egzistuoja tik simpatija, bet ne meilė. Todėl savo jausmus atverkite tik tiek, kiek partneris pats juos aiškiai parodo.

Jei vyras nerodo iniciatyvos, ženkite mažą žingsnelį jo linkui, o jeigu nėra reakcijos, atsitraukite ir geriausia – visam laikui. Reikia gerbti save ir susidomėjimas iš vyro tikrai atsiras. Tegul susidomės ne šitas, bet būtinai atsiras kitas.

Yra ir kitų priežasčių, kodėl vyras praranda susidomėjimą moterimi. Kažkas nusivilia po sekso, dėl ko moteris gali patirti psichologinę traumą. Tačiau būtina suprasti, kad greičiausiai priežastis slypi paties partnerio kompleksuose. Kitos poros dažnai ginčijasi ir aiškinasi santykius, todėl vyras praktiškai pabėga nuo viso to pragaro. Bet kokiu atveju moteris neturėtų žemintis ir maldauti jo grįžti, taip tik viskam pakenksite. Kartais vyrui reikia laiko viską apgalvoti, o kai kuriais atvejais išsiskyrimas yra neišvengiamas. Bet tai vis tiek geriau, negu toliau gyventi su partneriu nemeilėje.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *