Kodėl vyras tampa abejingas žmonai – penkios dažniausios priežastys

Po vestuvių vyras buvo švelnus ir mandagus, tačiau praeina ne tiek jau daug laiko ir jis tampa šaltas, abejingas, irzlus, nebemato žmonoje trokštamos moters. Specialistai įvardijo penkias dažniausiai pasitaikančias priežastis, kodėl taip atsitinka.

Gimsta kūdikis

Problemas sukelia, žinoma, ne pats kūdikis, o tai, kuo pavirsta pagimdžiusi žmona.

Ir nieko nuostabaus. Gimsta vaikas, moteris tampa mama ir dažniausiai visiškai pamiršta, kad ji yra dar ir žmona.

Motinystės instinktas labai stiprus, jis priverčia moterį pamiršti viską aplinkui, išskyrus vaiką. Ji visą dėmesį skiria kūdikiui, apleisdama vyrą. O vyras negali to suprasti ir prie to priprasti.

Be to, jauna mama banaliai neturi pakankamai laiko pasirūpinti netgi savimi, o jos kūnas po gimdymo neatrodo toks patrauklus kaip anksčiau.

Grįžęs namo vyras dažnai randa pavargusią, susitaršiusią moterį su maišeliais po akimis. O tokia moteris nekelia geismo, ypač jei ji nebėra tokia švelni ir mandagi su juo, kaip anksčiau.

Problemos sprendimas: į pagalbą pasikviesti močiutes, tetas, drauges ir kitas giminaites (kaip būdavo anksčiau, kai mamai vaiką prižiūrėti padėdavo visa giminės moteriškoji pusė); įspėti vyrą apie sunkų laikotarpį ir paprašyti pagalbos bei supratimo; nepamiršti sutuoktinio, palepinti jį moterišku dėmesiu.

Miela nuotaka pavirto tulžinga, skandalinga žmona

Visa tai papildo nunešiotos šlepetės, senas chalatas ir nesibaigianti vyro kritika.

Moteris tokia tampa ne iš gero gyvenimo. Paprastai tai būna neišspręstų problemų, iškilusių iškart po vaiko gimimo, rezultatas.

Nepasitenkinimas gyvenimu ir vyro abejingumas nuostabią damą paverčia turgaus boba. Tai – užburtas ratas. Moteris nebesijaučia moterimi, nesijaučia geidžiama. Ir darosi dar tulžingesnė.

Problemos sprendimas: susidėliokite prioritetus tokiu būdu, kad liktų laiko pasirūpinti savimi, savo išvaizda; pasikalbėkite su vyru apie gyvenime įvykusius pokyčius. Paprastai vyrai mieliau suvalgys pietums kokį nors pusgaminį, kad tik galėtų matyti namuose gražią ir laimingą žmoną, nei atvirkščiai.

Buitis ir finansai

Viskas šeimoje gali klostytis kuo puikiausiai, bet jeigu kyla problemų dėl pinigų, tai sukelia abiejų sutuoktinių nepasitenkinimą, padažnėja kivirčai, nes partneriai nėra tikri dėl ateities ir netgi dabarties, juos slegia kasdienių problemų našta, prasideda stresas.

Šiuo atveju abejingumą žmonai sukelia būtent streso situacija.

Problemos sprendimas – finansinės padėties gerinimas ir savitarpio pagalba.

Perdėta žmonos kontrolė

Dažniausiai tai būna labai savimi nepasitikinčių moterų rykštė, dar vienas tokio moters elgesio „kaltininkas” – panašus modelis tėvų šeimoje, kur buvo autoritarinė motina, tvirtai suėmusi tėvą į savo nagus.

Žmona nori viską žinoti apie savo vyrą, kontroliuoja kiekvieną jo veiksmą – štai vyras ir tampa jai abejingas. Jis verčiamas suvokti ją kaip motiną, o ne kaip partnerę. O kartais net kalėjimo prižiūrėtoją. O tą, kuris tave psichologiškai prievartauja, labai sunku mylėti.

Problemos sprendimas: užsiimti savimi ir ugdytis savyje savarankiškumą. Jeigu vyras nutars išeiti, jokia kontrolė jo nesustabdys. Priešingai, ji tik paskatins ir paankstins sprendimą bėgti iš kalėjimo. O savarankiška ir savimi pasitikinti moteris visada žino, kad ji pati geriausia, nes tokia yra iš tikrųjų.

Meilė kaip apsėdimas

Pasitaiko, kad kartais moteris taip myli savo vyrą, kad tai ima ribotis su manija, apsėdimu. Ji siekia su juo praleisti kiekvieną sekundę, visame kame jam paklūsta, ištirpsta jame, perima jo interesus. Štai kodėl vyras tampa abejingas – žmona juk praktiškai pradingo, jos nebėra. Su vyru dabar gyvena jo paties kopija su sijonu.

Tokia moteris nustoja būti asmenybe, nes visas jos pasaulis susiaurėja iki vieno žmogaus – mylimojo. Viena vertus, ji nustoja būti įdomi, kita vertus, tokia meilė smaugia, dusina ir riboja abu partnerius. Kiekvienam žmogui reikia asmeninės erdvės ir savo interesų. Tik tada įmanoma lygi partnerystė.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *