Kodėl žlunga tiek daug santykių

Kai manęs paklausia, kodėl žlunga tiek daug santykių ir suyra tiek daug santuokų, aš visada atsakau, kad žlunga ne santykiai ir ne santuokos. Žlunga žmonių iliuzijos spręsti savo problemas kito žmogaus sąskaita.

Žmonės apskritai nekūrė jokių santykių ir į savo santuoką neinvestavo jokių pastangų. Jie paprasčiausiai pasirinko labiausiai paplitusius žmonių sąveikavimo formatus, tikėdamiesi, kad greta esantis partneris padarys už juos visa tai, ką anksčiau jų labui darė tėvai. Padarys, ko jie patys negali, nenori arba tingi daryti.

Bėda ta, kad daugeliu atvejų emociniai, fiziniai ir materialiniai parazitai pritraukia prie savęs savo atspindžius – lygiai taip pat parazituojančius žmones, kurie laukia nesulaukia, kada į jų gyvenimą ateis “problemų sprendėjas”. Ir prasideda…

Prasideda sekinantys žaidimai “aš noriu!”, “man reikia!”, “tu privalai!”, “kodėl kiti tai turi, o aš neturiu?!”…

Prasideda lyčių karai:

-Aš mergaitė! Aš nieko nenoriu pati spręsti!

-Vyrai apskritai tokiais niekais neužsiima!

Prasideda skandalai, priekaištai, skaičiavimas ir registravimas, kas kam kiek skolingas. Prasideda iš anksto nesėkmei pasmerkti mėginimai išspręsti suaugusio žmogaus problemas vaikiškais metodais. Prasideda visi tie vaikiški įsižeidimai, mat partneris kažkodėl netampa burtininku, įžiebiančiu žvaigždes virš naivios ir tingios vartotojiškai mąstančio žmogaus galvos.

Pradėti santykius, neišmokus pačiam tenkinti savo poreikių, pačiam užsidirbti pinigų ir pasikliauti tik savimi – apgailėtina psichologija. Laimingi ir ilgalaikiai santykiai – tai du savarankiški žmonės, kuriems reikia vienas kito, o ne asmeninio burtininko, asmeninės namų darbininkės, sekso vergės ar paklusnaus jūsų kaprizų tenkintojo.

Tokie žmonės gyvena savo atskiroje teritorijoje, o ne su tėvais. Jie nesiaiškina, kuri lytis ką turi daryti. O svarbiausia – šie žmonės tiksliai žino, kad jiems niekas nieko neskolingas ir neprivalo, kad jie viską gali patys. Ir vienintelė priežastis, dėl kurios jam reikia kito žmogaus – abipusė meilė. Štai ir viskas.

Pasikartosiu – suyra ir žlunga ne santykiai ir ne santuokos. Žlunga iliuzijos. Žlunga mėginimai vartoti kitą žmogų ir parazituoti jo sąskaita. Dėl to, prieš pradėdami santykius, sąžiningai atsakykite sau į klausimą: kam man jų reikia? Ką tam žmogui galiu pasiūlyti, išskyrus save, tokią grožybę neišpasakytą? Ar jau nustojau elgtis kaip kaprizingas mažvaikis?

Tik tada atsiras šansas – bet ne garantija! – kad viskas gausis.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *