Kokias moteris vyrai laiko seksualiomis?

Moters seksualumo klausimu vyrų ir moterų nuomonės kardinaliai skiriasi. Dailioji lytis įsitikinusi, kad seksualumas – tai pirmiausia išoriniai duomenys ir išvaizda. Užtenka parinkti teisingą aprangą ir makiažą – sekso bombos epitetas bus garantuotas. Koks nors išvaizdos trūkumas, anot moterų, ir visų dėmesio laukti neverta. Todėl joms taip sunku suprasti vyrus, kurie „limpa“ prie, jų manymu, ne itin įspūdingos išvaizdos moterų. Moterys siekia išorinio blizgesio, pamiršdamos, kad tikras seksualumas sklinda iš vidaus.

Kokių savybių pagal vyrus turi turėti tikrai seksuali moteris?

1. Sugebėjimas patylėti

Seksualioje moteryje dera, regis, visai nesuderinami dalykai: tikros ledi manieros ir nevaržomas paprastos merginos džiaugsmingumas, gilus aštrus protas ir bendravimo lengvumas, neįtikėtinas įžvalgumas ir sprendimų liberalumas, asmeninis neprieinamumas… Mes nebūsime pirmieji teigiantys, kad niekas taip nežadina vyrų susidomėjimo kaip paslaptinga moteris. Tokia jų prigimtis – bandymas įminti mįslę jiems suteikia nepaprasto malonumo.

2. Savo moteriškos prigimties pripažinimas

Jai nusispjauti į grožio stereotipus, tokius permainingus ir nepastovius kaip jūros brizas. Ji bus ryški, patraukli, geranoriška, artistiška, meili, įžūli, žavinga… Ji – moteriška, pasitikinti savimi 100 procentų – ir savo išvaizda, ir savo vidiniu pasauliu. Ši harmonija traukia vyrus stipriau už ilgakojes plokščias manekenes, laikomas „grožio etalonais“, žingsniuojančias pasaulio podiumais.

3. Savo vertės pojūtis

Jis sklinda iš žvilgsnio, kalbėjimo manieros ir laikysenos, judesių, netikėto galvos palenkimo ir lengvos šypsenos. Primityvūs moteriško flirto metodai jai svetimi ir atrodo vulgarūs, nes ji puikiai žino, kas atgraso stipriąją lytį. Jos gili pagarba sau verčia vyrus elgtis su ja pagarbiai. Apie tokią moterį sakoma: „Ji žino savo vertę.“

4. Jokio vulgarumo

Jis tiesiog jai svetimas iš prigimties. Ji puikiai žino, kad tarp tikro seksualumo ir pigaus vulgarumo yra milžiniška praraja. Ir kad tikrai harmoninga būtybė niekada neperžengs ribų.

5. Seksuali apranga

Sakoma, kad įdomus pokalbis yra menas pasakyti šiek tiek mažiau, nei pašnekovas norėtų sužinoti. Tas pats ir su drabužiais: šios moterys būna tobulai įvaldžiusios meną rengtis taip, kad vyrams kiltų noras jas išrengti. Čia kalbame tikrai ne apie milžinišką dekoltė, ilgus skeltukus, aptemptus džinsus nuleistu juosmeniu, trumpus marškinėlius, nedengiančius pilvo ir peršviečiamas medžiagas. Viskas kur kas sudėtingiau – tikrai seksualios moters drabužiai verčia vyrus fantazuoti, kurti mintyse tai, kas paslėpta nuo jų akių.

6. Tobulas flirto metodų įvaldymas

Ji išlošia žaisdama su vyru taip, kad jam nekyla mintis suabejoti savo užkariautojo vaidmeniu. Tik moterys žino, kas iš tikrųjų vertas šio vaidmenų žaidimo nugalėtojo prizo.

7. Jausmingumas

Ji – nepaprastai jausminga, jautri ir nesigėdija savo jausmingumo. Joje kaip tyliame akivare slypi neįtikėtinas energinis užtaisas. Ir visi tai jaučia, kartais net bijo jo, tačiau juos vis tiek traukia prie tokių moterų kaip drugelius prie ugnies. Jie puikiai žino, kad yra nepajėgūs priešintis tokios moters kerams.

8. Emocijų demonstravimas

Ji neatbaido vyrų dirbtiniu kuklumu. Ir nepaisydama visos savo vidinės laisvės, ji vis tiek bus apgaubta neprieinamumo aureole. Vyras šalia tokios moters niekada negali būti tikras, kad atsibus su ja rytoj vienoje lovoje. Viską sprendžia ji.

9. Neskubanti atstumti žmogaus

Ji įsitikinusi, kad dūsautojų klubas daro ją labiau geidžiamą kitų vyrų akyse. Ji žino, kad anksčiau ar vėliau į šį ratą pateks būtent tas, kuris jai reikalingas.

10. Atvirumas pasauliui

Ji – smalsi, nuoširdi ir atvira. Su ja lengva užmegzti pokalbį. Beje, pokalbio vedėjo vaidmenį ši moteris visada perleis vyrui. Ne todėl, kad jaustųsi ar būtų kvaila, kaip tik atvirkščiai. Ji kaip Coco Chanel žino, kad vien tik sugebėjimas „plepėti apie nieką paverčia moterį nepaprastai įdomiu pašnekovu“.

Ir pabaigai. Neverta pamiršti, kad iš pradžių Dievas sutvėrė vyrą, bet paskui nusprendė, kad sugeba kur kas daugiau – taip atsirado moteris.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *