Komplimentai vyrams. Santykiai be veidmainystės ir pataikavimo

Psichologija ir nieko daugiau.

Mes pamirštame, kad vyrui kartais reikia priminti, koks jis tikras, geras, stiprus ir vertas.

Sakykite, kada paskutinį kartą jam apie tai pasakėte? Ar mokate įvertinti net pačius menkiausius priešingos lyties poelgius?

Tik nelėkite dabar pas jį, kad pagaliau pasakytumėte, jog staiga patyrėte nušvitimą ir supratote, koks jis tikras ir vertas! Jeigu tylėjote 10 metų ir staiga užvertėte jį ištisu kalnu komplimentų, kai jis drybso ant sofos ir kasosi pilvą, greičiausiai jis pažvelgs į jus baisiai nustebęs.

Viską reikia pradėti nuo mažo.

Daugelis moterų yra įsitikinusios, kad komplimentai išlepins vyrą, jis atsipalaiduos, pavirs ištižėliu.

O jūs bent sykį pabandėte, kad darote tokią kategorišką išvadą?

Dar nė vienas vyras nepavirto skuduru nuo to, kad jam kažkas pasakė: tu tikras vyras!

Ir tai ne iš meilikavimo ir veidmainystės, mes tiesiog pamiršome, kaip vertinti ir gerbti vyrus!

Iš asmeninės patirties:

Išeinu iš privažiavimo, o vyriškis eina priešinga kryptimi ir prilaiko man duris, aš nedrebiu jam atsainaus „ačiū”, su jausmu, kad tu gi vyras, tu privalai taip daryti. Aš jam pasakau: „didžiulis ačiū, jūs – tikras vyras!” Ir žinote, vyriškio veidas nušvito, ir jeigu aš jo po to paprašyčiau išnešti man šiukšles, jis paimtų ir išneštų.

Kas jums trukdo taip elgtis su savo vyru? Sakysite, jis to nenusipelnė? O jūs pati ar nusipelnėte jo tikro ir nuoširdaus dėmesio?

Bet kuris vyras nori grįžti namo ne kaip į karą, jis nori grįžti ten, kur yra laukiamas, vertinamas ir mylimas, tada jam norisi stengtis būti šiai moteriai geresniu. Moteriai, kuri jį vertina ir supranta.

Tai visai nereiškia, kad reikia jį užbombarduoti komplimentais, tai nebus nuoširdu ir apčiuopiama, ne iš širdies, pradėkite nuo mažo. Išnešei šiukšles – ačiū, tu man labai padėjai. Pakabinai lentyną – tu stiprus vyras ir aš nežinau, ką be tavęs daryčiau.

Leiskite sau būti moterimi, o jam – vyru.

Ir laikui bėgant pamatysite, kad jis ims stengtis, skirs jums daugiau laiko ir dovanos dovanas, kad vėl ir vėl sulauktų jūsų pritarimo.

Taip, būtent šitaip ir veikia šitas gamtos užprogramuotas mechanizmas. Jūs atiduodate energiją, o paskui ji jums sugrįžta. O ne taip, kaip elgiasi dauguma: tarkuoja vyrą 24/7 režimu, o paskui griežtai reikalauja, kad jis tokią „tarką” dar ir brangintų, mylėtų, lepintų.

Vyrai stiprūs kūnu ir dvasia, tačiau jei paimsime visą dvasinę struktūrą – jie pakankamai trapūs.

O moteris, kuri tai žino ir supranta – tikras lobis kiekvienam vyrui.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *