„Kontraceptinė“ moters veido išraiška ir vyrus kastruojanti frazė

Ar žinote, kas yra „kontraceptinė“ moters veido išraiška? Tai tokia išraiška, kuri labiausiai atbaido vyrus. Kitaip sakant, šiuo atveju nebereikės jaudintis, kad staiga atsitiktinai pastosite, juk jūsų veidas įgavo tokią išraišką, jog joks pastojimas nebaisus, paprasčiausiai nebus jokio sekso.

Jei moters veido išraiška visada paniurusi, liūdna, susiraukusi, pikta ar abejinga, tai reiškia, kad jos galimybės susipažinti yra minimalios, be to, tai reiškia dar ir tai, kad ji pati labai blogai jaučiasi ir nepasitiki savimi. Juk tai, kas vyksta jos viduje, ji transliuoja savo veidu ir išvaizda aplinkiniam pasauliu. Kartais visiškai nesąmoningai tai daro.

Be to, tai taip pat labai blogai veikia jos jaunystę ir žvalumą. Moteris su tokia veido išraiška paprastai atrodo keleriais metais vyresnė. Štai jums aibė realių priežasčių, kodėl reikia atsikratyti šios veido išraiškos ir ją, vadinasi, ir savo vidinę būseną „pakeisti“ pozityvesne.

Rekomenduoju kiekvieną dieną laikytis kelių taisyklių:

1. Išmokite paleisti praeitį ir nebijoti pokyčių. Išmokite atleisti.

2. Jei suklydote, pripažinkite tai. Visų pirma sau pačiai.

3. Suteikite kitiems žmonėms galimybę patiems savarankiškai priimti sprendimus.

4. Darykite tai, kas teikia tikrą laimę.

5. Kasdien darykite gera tiems, kuriuos tikrai mylite.

6. Kai reikia, mažiau kalbėkite ir daugiau klausykite.

7. Tegul meilė ir pasitikėjimas nugali visas jūsų baimes ir rūpesčius.

8. Priimkite žmones tokius, kokie jie yra iš tikrųjų.

9. Kartais sustokite tiesiog pasigrožėti jus supančio pasaulio grožiu.

10. Būkite savimi ir niekada nesirūpinkite, ką apie jus galvoja kiti nepažįstami žmonės.

O dabar pakalbėkime ir apie moterišką, deja, daugelio, jei ne visų vyrų, baisiai „mėgstamą“ „kastruojančią frazę“. Ši frazė skamba taip: „mums reikia pasikalbėti“. Po šios frazės vyrams „suglemba“ apskritai viskas, ką jie ten tik turi savyje, o ne vien seksualinis potraukis.

Patikėkite, išgirdus šią frazę, vyrui viskas atšąla ir atrodo, kad viduje viskas susitraukia, juk jis supranta, kad nieko gero neišgirs ir arba ji dabar už kažką ims obliuoti, kaip mama barė prasikaltusį mažą sūnų, arba apskritai pasakys „mums laikas skirtis“. Todėl neverta taip kalbėti, nepriklausomai nuo to, ką apskritai norite pasakyti savo partneriui.

Apskritai pamirškite būtent šią formuluotę. Geriau tiesiog iš karto pasakykite viską tiesiai šviesiai taip, kaip yra, užuot ilgai ir nuobodžiai ruošdamos vyrą, tarsi svilindamos „ant mažos ugnies“. Tai ne pats geriausias, sakyčiau – tai netgi pakankamai žiaurus iš jūsų pusės paruošimo pokalbiui variantas. Nereikia taip elgtis, ypač kai suprantate, kad jūsų vyras nebuvo tam pasiruošęs ir yra tikras, kad su juo viskas gerai. Rūpinkitės vieni kitais. Sėkmės Jums!

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.