Kritiškos klaidos santykiuose ir ką su tuo daryti

AUTOMATIZMO PRINCIPAS

Klaidinga manyti, kad jeigu jau jūs kartu, tai viskas dabar vyks automatiškai.

Apsidairykite aplinkui, viską gamtoje ardo išorės jėgos. Tas pats vyksta su santykiais. Jei vienas ar abu partneriai nustoja dėti pastangas, žlugimas neišvengiamas.

CUKRAUS PRINCIPAS

Klaidinga save visą atiduoti partneriui, pamiršus visas kitas gyvenimo sferas. Partneris ir santykiai – tai tik dalis tavo interesų, tačiau ne visas pasaulis.

Žmogus turi turėti savo teritoriją, hobį, troškimus ir t.t. Kitaip vėliau bus ištartas klasikinis: “Aš tau geriausius savo metus paaukojau, o tu…” Reikia gyventi savo gyvenimą.

UŽSIŠALDYMO PRINCIPAS

Klaidinga liautis tobulėti, semtis naujų žinių. Mūsų pasaulis labai dinamiškas ir jeigu sustingote kažkurioje sferoje, jus aplenks greitesni. Reikia būti įdomiu savo gyvenimo draugui, o pats geriausias būdas tokiu tapti – visada sužinoti kažką naujo, domėtis gyvenimu ir t.t.

SVARSČIO PRINCIPAS

Klaidinga pririšti partnerį, atimant iš jo asmeninę erdvę.

Perskaitykite ankstesnius punktus ir suprasite – žmogui būtina vystytis, turėti tam tikrą laisvę ir gyventi savo gyvenimą, o ne vien pasinerti stačia galva į santykius. Jeigu žmogus nemoka derinti asmeninės laisvės ir ištikimybės santykiuose – pagalvokite, ar jis jums toks reikalingas?

PRINCIPAS “KIEKVIENAS UŽ SAVE”

Poroje labai svarbu sukurti bendrą erdvę. Būtinai turi būti kažkas tokio, kas jus jungia trijuose lygmenyse: emociniame, intelektualiame ir fiziniame. Kaip jau turbūt supratote, kalba eina ne apie vaikus, butą ir šuniuką.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *