Kuo pakeisti sviestą: keturi produktai, apie kuriuos niekada nesusimąstytumėte

Besilaikantys dietos turi atsisakyti tam tikrų maisto produktų. Sviestas – taip pat nėra išimtis, nes šis maisto produktas yra labai kaloringas.

Vis dėlto, sviestą galima pakeisti kitais maisto produktais, o patiekalo skonis bus tiesiog nuostabaus. Jūsų dėmesiui – 4 sveikesnės sviesto alternatyvos, kurios ne tik užtikrins puikų skonį, bet taip pat aprūpins organizmą naudingomis medžiagomis.

Avokadas

Mitybos specialistai nepavargsta girti avokadų. Avokado minkštimas tepamas ant sumuštinių, naudojamas kepiniams ir kokteiliams. Avokado minkštimas yra glotnios ir kreminės tekstūros, be to, šis vaisius yra labai malonaus skonio.

Bananai

Jei banano minkštimą sutrinsite į tyrę,  jis gali būti naudojamas kaip neriebus sviesto pakaitalas. Bananai gana dažnai naudojami dietiniam maistui gaminti. Bananų bandelės, sausainiai ir pyragai yra išraiškingesnio skonio ir tvirtesnės tekstūros.

Moliūgas

Kaip ir bananų tyrė, trintas moliūgas gali būti naudojamas kaip sviesto pakaitalas. Jei kepiniuose vietoj sviesto naudosite moliūgą, kepiniai bus išraiškingesnio skonio ir kvapnesni.

Obuoliai

Iš obuolių gali būti gaminami padažai, glazūros, marinatas, ir t.t. Obuoliai yra labai nekaloringi, todėl šis maisto produktas puikiai tinka besilaikantiems dietos.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *