Kvailos baimės, neleidžiančios pasidžiaugti meile

Pirmieji romantiškų santykių mėnesiai – nuostabus metas. Jūsų smegenys maudosi endorfinuose, pilve siautėja milijonai drugelių ir atrodo, kad pagaliau ištraukėte savo „laimingą bilietą” gyvenimo loterijoje. Tačiau kažkodėl tuo pat metu mintyse pradeda bręsti ir stiprėti nerimą keliančios mintys, svajones apie ateitį ima užgožti baimė. Ir štai laimė mylėti jau neatrodo tokia absoliuti, neracionali baimė ima griauti jūsų santykius.

Štai trys kvailos baimės, kurios griauna jūsų santykius.

Baimė būti traumuotam

Praeities vaiduokliai ir toliau vadovauja jūsų gyvenimui. Turite traumuojančių santykių patirtį, galbūt jus nuskriaudė mylimas žmogus, tačiau tai jau praeityje. Susikoncentruokite į dabartį!

Dabar bendraujate su kitu žmogumi, o jūs per tą laiką irgi pasikeitėte. Jei atkakliai ir metodiškai savo naujajame partneryje ieškosite smurtautojo bruožų, būtinai jų surasite, būtų ar nebūtų ir, žinoma, įtikinsite save, kad jūsų laukia vien skausmas ir nusivylimas.

Atstūmimo baimė

Kažkuriuo momentu taip stipriai įsimylite, kad jus paralyžiuoja mintis: „O jeigu mane paliks?” Dėl to imate karštligiškai galvoti, ką daryti, kad išvengtumėte tokios katastrofos.

Geriausiu variantu tampa sprendimas tapti idealiu ir patogiu žmogumi. Savo veiksmus ir žodžius stengiatės vertinti partnerio akimis.

O su jumis santykius palaikantis žmogus nustemba, pamatęs, kad šalia jo yra savo valios neturintis, neįdomus partneris. Logiška, kad jūsų apsimestinis nuolankumas sukels jam neigiamą reakciją, ims erzinti ir paskatins provokuoti jumyse emocijas, kad pamatytų jūsų tikrąjį veidą.

Jūs interpretuojate tokį jo elgesį kaip patikimą ženklą, kad jis jūsų nemyli ir nori išsiskirti. Kad netaptumėte „palikti”, jūs patys galite inicijuoti santykių nutraukimą. Tuo pačiu jūs logiškai pabaigsite santykius ir eilinį kartą patvirtinsite, kad baimė būti atstumtam pasitvirtino.

Baimė pražiopsoti geriausią variantą

Baimė pražiopsoti geriausią variantą – didžiulė šiuolaikinio pasaulio problema. Esame įpratę gyventi įvairovės ir dažnos įspūdžių kaitos pasaulyje.

Kartais pamirštame, kad santykiai su kitu žmogumi nėra tas pats, kas naudotis įmantria technika. Keisti partnerius, bijant pražiopsoti ką nors naujo ir patrauklaus, ne pati geriausia strategija.

Į partnerio trūkumus pradedate žiūrėti per padidinamąjį stiklą, tuo pačiu įtikinėdami save, kad nusipelnėte geresnio. Partneris pradeda jausti, kad esate juo nepatenkinti, tuo pačiu metu nesupranta, kokia tiksliai yra pretenzijų esmė.

Pagalvokite apie tai.

Visos aukščiau aprašytos baimės yra neracionalios, problema ta, kad dažnai jas supainiojame su objektyvia realybe ir pradedame elgtis nelogiškai. Susigalvojame sau neegzistuojančią problemą ir išpučiame ją iki totalios, visuotinės katastrofos masto.

Tačiau jūs juk turite protą, kurį galite panaudoti, analizuojant situaciją, turite liežuvį, mokate kalbėti, dėl to visada galite aptarti savo baimes su partneriu.

Pasistenkite būti savimi. Žinokite, kad esate atsakingi už savo santykius ir į juos galite įnešti tik 50% meilės, pagarbos ir rūpesčio indėlio. Tuo jūsų dalyvavimas baigiasi, kadangi dabar šiame žaidime atėjo partnerio eilė daryti sekantį ėjimą.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *