Labai nedidelė saujelė česnakų po pagalve nuramins ir padės lengviau užmigti

Ar tikrai verta vartoti česnakus, kad galėtumėte geriau išsimiegoti? Pasirodo, kad taip! Jie turi raminamųjų ir miegą skatinančių savybių. Tačiau nebūtinai reikia juos valgyti. Paaiškinsime, ką reikėtų su jais daryti, kad kasnakt miegotumėte vis geriau.

Česnakas yra daržovė, turinti labai platų sveikatą gerinančių savybių spektrą. Ypač senojoje liaudies medicinoje jis buvo plačiai naudojamas įvairiems gydomiesiems tikslams. O ir šiandien jis gali būti naudingas, pavyzdžiui, užmigimui, kurį gali labai palengvinti.

Pasidėkite česnakų po pagalve

Kad česnakas padėtų jums užmigti, visai nebūtina jo valgyti (nors yra ir tokia galimybė, o ir apie ją papasakosime šiame straipsnyje). Tiesiog paimkite kelias česnakų skilteles ir jas sutrinkite. Tada visas jas padėkite po pagalve, ant kurios miegate prieš pat einant miegoti. Prieš tai žinoma česnakus įdėkite į pralaidų maišelį, kad jie nesuteptų jūsų patalynės. Galbūt nustebsite, bet česnakų kvapas veikia raminamai, mažina patiriamą stresą ir padeda užmigti. Žinoma, jei jie nėra jums labai nemalonaus kvapo.

Kaip naudoti česnakus ramiam miegui? Pasigaminkite jų nuovirą!

Jei turite įprotį gerti įvairias žolelių arbatas, galite pabandyti į savo kasdienę dienotvarkę įtraukti ir česnakų nuovirą. Jį geriausia vartoti prieš pat einant miegoti. Pradžiai reikia sutrinti kelias skilteles česnakų ir palaukti apie 10 minučių. Per tą laiką iš jų išsiskirs alicinas, kuris teigiamai veikia mažindamas stresą ir skatindamas užmigimą (be to, turi priešgrybelinių, antibakterinių savybių ir teigiamai veikia visą širdies ir kraujagyslių sistemą). Po to įdėkite šias sutrintas česnakų skilteles į šiltą (bet ne karštą!) pieną ir įmeskite dar kelias sveikas skilteles. Šį mišinį kelias minutes pakaitinkite, bet taip, kad jis neužvirtų. Tada reikėtų nuimti nuo viryklės ir gerti. Gėrimas turi būti šiek tiek šiltas, bet ne karštas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *