Laikykitės nuo jų atokiau – 8 subtilūs nesąžiningų žmonių požymiai

Tokie žmonės nėra lengvai atpažįstami savo aplinkoje.

Gali būti sunku suprasti žmonių santykių ypatumus. Galbūt jūsų naujasis pažįstamas atrodė visiškai normalus, bet kai jį ar ją geriau pažinote, kažkas pasidarė ne taip.

Hack Spirit kalbėjo apie mažai pastebimus požymius, kad galbūt bendraujate su žmogumi, kuris iš tiesų neturi sąžinės.

1) Jiems trūksta empatijos ir užuojautos

Gali būti, kad atsidūrėte situacijoje, kai šis asmuo tiesiog negali arba nenori suprasti jūsų požiūrio ar emocijų.

Jei jie atrodo abejingi jūsų skausmui ar džiaugsmui, tai gali būti ne emocinis atsiribojimas ar atsainumas. Gali būti, kad turite reikalų su žmogumi, kuriam iš tiesų trūksta sąžinės.

2) Jie niekada nejaučia kaltės ar gailesčio

Kai atrodo, kad žmogus niekada nejaučia kaltės dėl savo veiksmų, nesvarbu, kaip stipriai jis skaudina kitus, tai daugiau nei tik storžieviškumas.

3) Jie gali būti žavūs, bet tai paviršutiniška

Tokie žmonės tarsi gali dėvėti žavesio ir charizmos kaukę, puikiai sukurtą pritraukti ir manipuliuoti. Jų žavesys slypi ne nuoširdžiame ryšyje, o manipuliacijoje.

4) Jie niekada neprisiima atsakomybės už save

Psichologai teigia, kad sąžinės neturintys žmonės dažnai yra linkę vengti prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Kai kas nors nepavyksta, jie ieško pasiteisinimų ar net iškraipo faktus, kad jie atitiktų jų pasakojimą, ir niekada neprisiima kaltės.

5) Jie yra manipuliacijos meistrai

Nuolatinis poreikis kontroliuoti ir manipuliuoti situacijomis bei žmonėmis nėra tik kontrolės maniako požymis.

Tai įspėjamasis ženklas, kad žmogus gali būti netekęs sąžinės. Jie manipuliuoja siekdami patenkinti savo interesus, mažai arba visai nesirūpindami įtaka kitiems.

6) Jie turi grandiozinį savivertės jausmą

Tokie žmonės dažnai giriasi savo pasiekimais, perdėtai sureikšmina savo gebėjimus ir kitus laiko prastesniais. Jiems pasaulis sukasi aplink jų norus ir poreikius.

Jie laiko save pranašesniais už kitus, ir šis iškreiptas požiūris dažnai atleidžia juos nuo moralinių įsipareigojimų kitiems.

7) Jiems būdingi nesėkmingi santykiai

Tai raudona vėliava, rodanti, kad galbūt turite reikalų su žmogumi, kuris neturi sąžinės. Jiems trūksta emocinio gilumo ir empatijos, reikalingų prasmingiems santykiams užmegzti ir palaikyti.

8) Jie nerodo jokių pokyčių ženklų

Nepaisant pasikartojančių klaidų ir skaudaus elgesio, šie žmonės niekada nerodo realių ketinimų ar pastangų keistis.

Jie nemato reikalo keistis, nes nepripažįsta, kad jų elgesys yra žalingas ar neteisingas. Asmeninio tobulėjimo stoka ir nesugebėjimas keistis yra aiškus ženklas, kad galbūt turite reikalų su sąžinės neturinčiu žmogumi.

Negalite pakeisti sąžinės neturinčio žmogaus, bet galite pakeisti savo bendravimą su juo. Tai prasideda nuo situacijos pripažinimo, aiškių ribų nustatymo ir prioriteto suteikimo savo gerovei.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *