Lašiniai kaip superproduktas

Užsienio ekspertai atrado išskirtinę lašinių naudą. Dietologų teigimu, per dieną būtina suvartoti 10-30 gramų šviežių kiaulienos lašinių, nesibaiminant didelio produkto kaloringumo. Lašinių sudėtyje yra arachidono rūgšties. Ši omega-6 riebalų rūgštis gali pagerinti smegenų, širdies veiklą ir normalizuoti cholesterolio apykaitą.

Lašiniuose taip pat gausu vitaminų A, D, E, todėl jie yra nepakeičiami sveikiems kaulams palaikyti. Kita vertus, rūkyti lašiniai gali pakenkti organizmui. Specialistai pataria kiek įmanoma sumažinti jų vartojimą. Jei žmogus neserga, jis turėtų apsiriboti keliais griežinėliais rūkytų lašinių per mėnesį.

Jei esama inkstų, kepenų, tulžies pūslės ir kasos sutrikimų, rūkytus lašinius būtina visiškai pašalinti iš valgiaraščio. Kalbant apie šviežius lašinius, juos verta vartoti be duonos ir pirmoje dienos pusėje kaip energijos prisodrintą produktą. Mitybos specialistai pataria lašinius laikyti ne šaldiklyje, o pagrindiniame šaldytuvo skyriuje ir labai trumpai.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

One thought on “Lašiniai kaip superproduktas”

  1. Mano dėdė, amžiną jam atilsį, ūkininkas nuo Panevėžio, nebuvo mokslininkas, bet labai aiškiai suformulavo apie lašinių naudą: „Dar nė vienas nenumirė, kad lašinius valgė, o kai jų namie nebūna – vaje vaje, kaip tada negera gyventi…“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.