Manipuliacijos sekse

Priimta manyti, kad manipuliacijos yra grynai moteriška veiklos rūšis, tačiau seksualinės sferos kontekste vietos pakanka visiems – tiek vyrams, tiek moterims.

Priminsiu, kad manipuliavimas – veiksmas, nukreiptas į kitą asmenį, siekiant gauti tai, ko norite, nepriklausomai nuo manipuliavimo objekto interesų ir norų.

Jeigu manipuliacijos pasiekė jau netgi seksualinę sferą, reiškia, poros santykiuose yra konkrečių problemų, tokių kaip supratimo ir kompromisų stoka, nesugebėjimas kalbėtis ir tartis, nesugebėjimas klausytis ir išgirsti.

Yra skirtumas tarp vyriškų ir moteriškų manipuliacijų. Vyras daugiausia manipuliuoja, siekdamas bet kokiu būdu gauti sekso, o moteris manipuliuoja pačiu seksu.

Panagrinėkime keletą pavyzdžių.

Vyras manipuliuoja sveikata. – „Ar žinai, kaip organizmui kenkia sekso trūkumas?“, „Sunkumas sėklidėse gali išprovokuoti vėžį“ ir pan. Čia jau kiek kam vaizduotės pakaks. Žinoma, mylinti moteris puls gelbėti savo vienintelį nuo negalavimų.

Arba manipuliavimas kaltės jausmu. „Štai jeigu tu mane realiai mylėtum, tu tai padarytum…“.

Lyginimo ne jūsų naudai metodas – „Yra moterų, kurioms ir galvos neskauda, ir įvairias patenkinimo technikas išmano“…

Moterys, kaip jau buvo sakyta, manipuliuoja pačiu seksu. Padarysi, ko noriu – duosiu, nepadarysi – neduosiu. Padovanosi, nupirksi, atveši – duosiu… Ir taip toliau iki begalybės.

Taip pat moterų arsenale yra atsisakymas nuo sekso kaip bausmė, irgi savotiška manipuliacija. Atseit, žiūrėk tu man, daugiau taip nedaryk, nes negausi!

Tačiau tikimybė naudoti manipuliacijas ir tuo pat metu sukurti harmoningus santykius, yra lygi nuliui. Šie santykiai yra pasmerkti ir dažniausiai geruoju nesibaigia.

Todėl būkite budrūs, išsiaiškinkite, ar jumis nemanipuliuojama. O antra – patys beženkite kreivu manipuliacijų takeliu.

P.S. Jei staiga pastebėjote, kad tapote manipuliuojančio žmogaus auka, neskubėkite panikuoti. Visai gali būti, kad žmogus tiesiog kitaip nemoka. Ir jei tai artimas žmogus (vyras, žmona), yra visi šansai susitarti. Bet tik abiem to trokštant ir ne kitaip.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.