Meilė be atsako – kaip vėjaraupiai

Ir būtent dėl to ją reikia tiesiog persirgti. Ir kuo greičiau tai padarysite, tuo geriau. Juk tada bus mažiau šansų užsidirbti komplikacijų, persirgsite lengva forma, be ypatingų pasekmių. Teliks keli gili randai širdyje… Taip, jie ten tikriausiai liks visam gyvenimui, bet užtat jums susiformuos imunitetas.

Ir sekančiuose savo santykiuose jūs jau ieškosite visų pirma abipusio jausmo, o ne šiaip kankinsitės, kad partneris nieko jums nejaučia. Ir nereikės jo mylėti, kol jis pagaliau kilniaširdiškai teiksis leisti jums būti greta jo ir besąlygiškai dalinti jam savo meilę.

Jei kartą persirgsite šia liga, daugiau su tokiomis sąlygomis nė už ką nesutiksite. Jūs aiškiai suprasite, kad esate verta kur kas geresnio. Bent jau to, kad būtumėte realiai nuoširdžiai mylima.

Taip, žinau, skamba labai paprastai, gal net primityviai – tiesiog mylėti ir būti mylima, tarytum taip ir turėtų būti. Tačiau būtent taip ir turi būti! Tik būna, deja, ne visada. Tačiau tai nereiškia, kad jums dabar reikia su viskuo sutikti ir paversti savo laikiną susirgimą chroniška liga.

Visa tai praeis, patikėkite. Tik duokite sau laiko. Sutvarstykite žaizdas širdyje, kol jos dar kraujuoja ir suorganizuokite sau karantiną. Ypatingai nuo to žmogaus, kuris negali atsakyti jums meile į meilę ir pasidalinti su jumis savo jausmais.

Duokite sau šiek tiek laiko, štai ir viskas. Neskubinkite naujos meilės, juk žaizdos gyja lėtai. Tačiau jūs išgyvenote – tai svarbiausia. Sekantį kartą viskas klostysis lengviau, kadangi savo „vėjaraupiais“ jau persirgote ir turite šiai ligai imunitetą.

Turbūt kiekvienas iš mūsų savo gyvenime persirgome štai tokiais „meilės vėjaraupiais“. Užtat paskui galėjome pilna jėga pasidžiaugti sveikais ir harmoningais santykiais su mylimu žmogumi. Jūs irgi tai galite, patikėkite.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *