Meile reikia nuolat užsiimti, o ne šiaip apie ją pliurpti

Labai svarbu kuo greičiau suprasti vieną paprastą tiesą: meilė yra veiksmažodis ir ją reikia rodyti bei demonstruoti, o ne vien apie tai kalbėti. Tai reikia daryti tiek savo, tiek kitų atžvilgiu. Taip pat reikia prisiminti, kad savo gyvenime galite pakeisti viską į gerąją pusę, nes kas gi kitas tai padarys, jeigu ne jūs?

Svarbiausia – nepamiršti, kad nėra prasmės santykiuose rinktis blogą elgesį su mumis, daug geriau orientuotis būtent į savo jausmus šalia konkretaus žmogaus ir tuo pačiu pažiūrėti rodo jis jums savo meilę, ar nerodo. Ir nereikia žiūrėti, kokiame būtent „įpakavime“ jums ta meilė siūloma. Juk svarbiausia turinys, o ne spalvingas įpakavimas.

Supratę bent jau šią elementarią tiesą, sutaupysite daug laiko ir nervų, kuriuos santykiuose skiriame partneriui. Taip pat suprasite, kad net jeigu su kažkuo išsiskyrėte, tačiau vis tiek ilgitės šio žmogaus, tai visiškai nereiškia, jog pasielgėte neteisingai ir kad išsiskirti nereikėjo. Jūs paprasčiausiai pasirinkote save, o tai reiškia, kad turėjote rimtų priežasčių nebepalaikyti santykių su šiuo žmogumi.

Tiesiog darykite gera sau ir gausite kažką labai gero mainais, nes būtent taip viskas veikia. Jei, pavyzdžiui, esate per tingus dirbti su santykiais ar padaryti ką nors gražaus savo partneriui, tai visų pirma rodo, jog tai ne jūsų žmogus, dėl to ir nėra motyvacijos jį džiuginti. Štai ir viskas.

O dar nepamirškite, kad net jei šiuo metu išgyvenate sunkų santykių laikotarpį, jūs nepralaimėjote tol, kol jūs ir jūsų partneris nenuleidote rankų ir nepasidavėte. Juk iš tikrųjų tik nuo jūsų priklauso, ar pralaimėjote, ar ne. Dirbkite toliau santykių labui, kol pasieksite norimą rezultatą. Tam pirmiausia įtakos turite jūs patys, o ne išorinės aplinkybės, kad ir kokios sudėtingos jos būtų.

Paprasčiau kalbant, skleiskite ir toliau meilę, gėrį, šviesą visame kame, ką darote. Pasirinkite būtent tai. Padirbėkite ir su savimi, įsiklausykite visų pirma į save ir į tai, ko trokštate, o ne į kitus žmones, visada viską pradėkite nuo savęs. Nes jeigu kažko labai norite, reiškia, taip ir bus, todėl tęskite ir nepasiduokite. Jums būtinai pavyks.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.