Meilė sau – vienas svarbiausių santuokinės laimės komponentų

Mums dažnai kartojama, kad turėtume mylėti save. Ir tai tiesa. Tačiau kiekvienas tai supranta skirtingai. Vieniems žmonėms tai prilygsta egoizmui, kitiems – pernelyg dideliems reikalavimams.

Tačiau iš tikrųjų kalbama visai ne apie egoizmą ar pernelyg aukštai užkeltus reikalavimus, o apie tai, kaip mes elgiamės patys su savimi. Labai paprasta ir banalu.

Išsiaiškinkime tai išsamiau.

1. Pagarba. Pradedame nuo paprasto. Visiškai pakanka su savimi elgtis pagarbiai. Jeigu jus keikia, muša, drabsto purvais, tai tikriausiai neturėtumėte to leisti. Logiška?

Deja, logiška ne visiems. Daugelis žmonių paprasčiausiai tai kenčia, manydami, kad šitaip jie parodo save iš gerosios pusės.

Tačiau kol nepradėsite savęs vertinti, tol niekada neturėsite sveikų ir tvirtų santykių. Nes ir kiti jūsų nevertins.

2. Tvirtai laikytis savo pasirinkimo. Labai svarbu suprasti, ko norite iš šio gyvenimo. Labai dažnai mes perdėtai derinamės prie kitų, ypač poroje. Kiekvienas turi savo požiūrį ir viziją. Tačiau kai kurie žmonės stengiasi bet kokia kaina įtikti. Todėl jie spjauna į savo norus ir visiškai ištirpsta kitame žmoguje. Žinoma, tai neatneš jums laimės. Turite pradėti nuo savęs.

3. Aš esu svarbesnis už kitą žmogų. Kažkas pagalvos, kad štai čia ir prasideda egoizmas. Tačiau ir vėl būsite neteisūs.

Santykiai niekada nekuriami per aukas ir kančias. Turite tai įsidėti į galvą kartą ir visiems laikams.

Štai, pavyzdžiui, turite mylimą žmogų, kuris nuolat stengiasi jus pakeisti, perdaryti savo patogumo dėlei. Ar būtent tokios sąjungos jūs norite? Žinoma, kad ne. Nereikia keisti savęs ir kitų žmonių dėl savęs. Būkite savimi. Galiausiai tai atneš jums laimę.

4. Blaiviai vertinkite savo gebėjimus. Svarbu būti objektyviam. Suvokiate savo lygį? Būtent juo remdamiesi ir rinkitės partnerį.

Suprantu, kad kiekviena mergina norėtų turėti princą su mersedesu, bet ar visos moterys tą princą atitinka? Esu įsitikinęs, kad ne.

Nereikia šokti per 10 galvų į priekį. Tobulinkite save, jeigu nenorite likti tokiame lygmenyje, kokiame esate dabar. O jeigu esate tinginys, tai susitaikykite su tuo, ką turite. Ir tai vis tiek atneš jums daugiau laimės, nei visi tie bandymai iššokti aukščiau bambos.

5. Nėra noro kam nors padaryti įspūdį. Kai kalbame apie meilę sau, mes visiškai neturime galvoje, kad žmogus turėtų kažkaip išsidirbinėti ir vaidinti pranašesnį už kitus.

Mes – tai mes. Norisi šiandien nusidažyti plaukus rožine spalva? Puiku, tačiau tik todėl, kad pačios to norime, tik dėl savęs. O ne tam, kad padarytume įspūdį mylimajam. Jeigu viską darote tik dėl kitų, laimės, deja, nesurasite.

Atvirai kalbant, nėra čia jokių paslapčių. Mylėkite save ir būsite laimingi. Neturėsite kam suversti kaltės dėl nesėkmių. Nes patys esate už viską atsakingi. O viskas prasideda tik nuo tinkamo požiūrio.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *