Meilėje turite būti pasiruošę duoti ne mažiau negu gaunate

Santykiai niekada nebūna lengvi ir paprasti. Jie neužklumpa staiga ir netikėtai, tarsi griaustinis iš giedro dangaus. Santykiams reikia paaukoti daug jėgų, laiko, energijos – iš abiejų pusių. Kai kalba užeina apie meilę, turite būti pasirengę darbuotis išsijuosę. Turite būti pasirengę pažvelgti į pasaulį ne vien savo, bet ir partnerio akimis. Turite būti pasirengę suprasti jį, priimti jį tokiu, koks jis yra. Kai kalba užeina apie meilę, turite būti pasiruošę duoti ne mažiau, negu gaunate. Kitaip tarp jūsų užgimusi meilė truks neilgai, ir jau tikrai nebus jokio „gyveno jie ilgai ir laimingai“.

Kad santykiai sutvirtėtų, reikia nemažai laiko, o štai sugriauti juos galima akimirksniu. Pateikiame penkis faktorius, kurie garantuotai sugriaus jūsų santykius.

Pernelyg didelis kritiškumas partnerio atžvilgiu

Santykių prasmė – priimti ir suprasti. Jeigu išties žmogų mylite, reikia pažvelgti giliau už jo klaidas, trūkumus ir netobulumus ir įžvelgti žmogaus sielos grožį.

Mylėti žmogų – tai ne išmokti priimti jo netobulumą, o tiesiog mylėti žmogų visą – su visais trūkumais. Būtent dėl to, jei pastoviai kritikuojate partnerį, nesulauksite iš to nieko gero. Dar daugiau – tai išmūrys tarp jūsų aukštą sieną ir laikui bėgant, ji tik augs ir didės.

Nuolatinis negatyvus požiūris į viską aplinkui

Aš nesiūlau jums vaikščioti pastoviai išsišiepus, kad ir kas atsitiktų – tai nenatūralu ir kvaila. Kalba eina apie pozityvesnį požiūrį į gyvenimą. Jei būsite optimistiškesni ir pasistengsite viskame surasti šviesių momentų, gyvenimas žymiai pagerės, ypač kalbant apie santykius.

Jeigu patys apsupate save negatyvia energija, ji labai greitai pavirs toksiškais nuodais. O jau toksiški santykiai… Tai tikras pragaras…

Mylimo žmogaus poreikių ignoravimas

Santykių pagrindą sudaro meilė, pasitikėjimas ir sugebėjimas leistis į kompromisus. Jums nereikalingas žmogus, kuris jus „papildo“. Jums reikalingas žmogus, kuris gali suprasti ir priimti jus tokius, kokiais esate.

Ir jeigu negalite padaryti to paties mylimam žmogui, tai tikriausiai nesate nusipelnę būti jo gyvenimo dalimi. Nenusipelnėte tos meilės, kurią jis jums taip dosniai dovanoja. Nuostabų šokį šokti galima tik dviese, tas pats pasakytina apie santykius.

Pernelyg didelis pasyvumas santykiuose

Meilė negali būti vienpusė. Meilė – tai du netobuli žmonės, pasirengę visiškai vienas kitą priimti ir pasiekti kompromisą ginčytinose sferose. Dvi širdys, plakančios unisonu. Dvi poros rankų, bandančios sukurti kažką tokio, dėl ko vertėtų gyventi. Dvi sielos, susiliejančios į vieną…

Antrosios pusės ignoravimas, kai jai labiausiai jūsų reikia

Taip negalima elgtis su žmogumi, kurį iš tiesų mylite. Kad ir kas tarp jūsų vyktų, būtina suprasti, kad ignoruodami ar vengdami mylimo žmogaus, jūs problemos nesprendžiate, o netgi pagilinate ir komplikuojate ją.

.Naujienos iš interneto

One thought on “Meilėje turite būti pasiruošę duoti ne mažiau negu gaunate”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.