Meilužės scenarijus

Dažnai iš moterų, kurios renkasi santykius su vedusiais vyrais, savo konsultacijose išgirstu:

„Jau keletą metų susitikinėju su vedusiu vyru ir nieko negaliu padaryti“;

„Kiekvieną kartą renkuosi vedusius, neprieinamus vyrus“;

„Aš pavargau laukti, kol jis paliks savo žmoną, man atrodo, kad tai niekada nesibaigs”…

O kai įsigiliname į tokios moters šeimos sistemą, viskas stoja į savo vietas.

Pradėkime nuo atsakymo į klausimą, kas iš tikrųjų yra meilužė? Meilužė – tai moteris, kuri sistemingai užmezga santykius su vedusiais ar santykius turinčiais vyrais. Ji renkasi būti tik su jau susituokusiais vyrais arba, jei iš pradžių tai nebuvo žinoma, po tam tikro laiko paaiškėja, kad vyras turi šeimą ir kelis vaikus. Kitaip sakant, moters mąstymas užprogramuotas tokiu būdu, kad savo elgesiu, kalba, bendravimo maniera ji kaip magnetas į savo gyvenimą pritraukia būtent tokius vyrus.

Kodėl taip viskas susiklosto?

Dažnai už to slypi traumuojanti patirtis, kurią įgyti moteriai „padėjo” vienas iš ją atstūmusių tėvų. Pavyzdžiui, emociškai nepasiekiamas tėvas, kuris neskyrė mergaitei tinkamo dėmesio. Būtent todėl, norėdama pakeisti tėtį, mergina ateityje ieškos tokio paties neprieinamo vyro, kurio dėmesį reikia užsitarnauti, užsikariauti, nusipelnyti, kad pasikartotų vaikystės scenarijus. „Tėvo“ vaidmenį gali atlikti ir šalta ir nutolusi mama, kuri kažkuriuo svarbiu metu buvo užsiėmusi darbais ir santykiuose su dukra nesuteikė jai dvasinio artumo.

Paprasčiau tariant, pagal meilužės scenarijų gyvenanti moteris naudojasi vyru, stengdamasi kompensuoti savo vaikystėje nepatenkintus poreikius. Dabar, kai jai gali būti jau 25, 30, 40 metų. Išoriškai ji jau seniai subrendusi ir suaugusi moteris, tačiau viduje vis dar yra mažas vaikas, kuris kitame žmoguje ieško apsaugos ir saugumo. Jos vidinis vaikas ieško Tėvo figūros. Ir tokio tipo santykiai bus kuriami pagal „Tėvo ir dukters“ modelį.

Būtina pažymėti, kad moteris, įstrigusi šiame scenarijuje, bijo artumo. Ji pasąmoningai nusiteikusi vengti rimtų ir perspektyvių santykių. Akivaizdu, kad dar prieš santykių pradžią ji jau ieško žmogaus, su kuriuo negalėtų atsiverti iki galo. Su kuriuo santuoka dar labai tolima arba išvis atrodo neįmanoma.

Ir kas svarbiausia – moters interesai tokiuose santykiuose susiję anaiptol ne su vyru. Pagrindinį vaidmenį čia vaidina vyro žmona, nes būtent su ja moteris varžosi. Ir šiame žaidime vedęs vyras yra ne kas kita, kaip tiktai grobis.

Būtent todėl trikampis, susidedantis iš trijų pozicijų, kur trečiasis asmuo yra visiškai nereikalingas, tik pakankamai retais atvejais duoda kažkuriam jo nariui naudos. Dažniausiai vaizdas būna toks: kenčia arba meilužė (užima aukos poziciją), arba žmona.

Tuo atveju, jei moteris, besilaikanti Meilužės pozicijos, sugeba gauti prizą (vyro pavidalu) ir galiausiai pasiimti jį iš šeimos, vyriškis nuo to momento tampa jai nebeįdomus. Juk jai jau atiteko pagrindinis prizas – pergalė varžybose su žmona ir jos pačios pripažinimas.

Todėl, mielos moterys, prieš susiruošusios užmegzti santykius su vedusiu ir neprieinamu vyru, išsiaiškinkite pačios sau, ar sutinkate žaisti pagal tokias taisykles, kad galiausiai, bet kokiu atveju, nepriklausomai nuo rezultato, jūs liksite be nieko. Juk meilužės pozicija jau iš anksto pasmerkia pralaimėjimui.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *