Mes tik draugai

Klausimas, ar galima vyro ir moters draugystė, paprastai sukelia audringas diskusijas. Ilgą gyvenimą nugyvenęs anglų rašytojas S. Moemas buvo įsitikinęs, kad tarp vyro ir moters galima tik meilė, neapykanta ir kt., bet ne draugystė. Kaip yra iš tikrųjų?

Šia tema nuolat ginčijamasi. Dažniausiai nuomonės grindžiamos asmenine patirtimi. Bet tikra tiesa, kad vyrai ir moterys kartais bando draugauti. O kas iš to išeina – priklauso nuo abiejų.

Pranašumai ir pavojai

Iš pirmo žvilgsnio atrodo: kam tokia draugystė iš viso reikalinga? Su vyru draugu vargu pavyks pasivaikščioti po parduotuves arba aptarti viršininkės šukuoseną. Tačiau kažkas verčia mus turėti priešingos lyties draugą.

Ne paslaptis, kad vyrų truputėlį kitokia psichologija. Daug lengviau ją suprasti, jei galime praleisti laiką su tuo, kuris nebando nuolat daryti įspūdžio. Būdamas su moterimi, vyras draugas gali sau leisti būti toks, koks yra. Moteris – taip pat.

Na, ką čia slėpti? Mums labai malonu, kad šalia vyriškis, ypač jei jis patrauklus. Tai glosto savimeilę. Be to, jis vis tiek retkarčiais rodo dėmesį, kuris visada malonus.

Draugė – visada varžovė. O draugas vyras – ne konkurentas nei išore, nei svetimu dėmesiu. Tačiau vyro ir moters draugystė – tai klastingi pavojai. Ne veltui skeptikams ji kelia abejonių. Draugu gali dėtis ir slaptas gerbėjas. Supratęs, kad dabar neturi jokių vilčių, nusprendžia: tegu mus kol kas sieja nors draugystė – juk tai galimybė būti šalia mylimos moters. Kai tik paslaptis išaiškėja, dažniausiai santykiai negrįžtamai nutrūksta.

Neskubėkime priimti pasiūlymo draugauti su atstumtu mylimuoju. Dažnai tokie santykiai pasmerkti žlugti – juk širdžiai neįsakysi.

Jeigu jūsų jausmai buvo atstumti, pamėginkite blaiviai įvertinti situaciją. Neverta sutikti draugauti, jei nesate įsitikinusi, kad įsimylėjimas buvo lengvabūdiškas ir trumpas. Ar sugebėsite ramiai stebėti, kai šalia buvusio mylimo vyro atsiras mergina?

Sutuoktinio pavydas

Tikėtina, kad sutuoktinis ne itin džiaugsis, žinodamas, kad tarp žmonos draugių atsirado stipriosios lyties atstovas. Jis turi įsitikinti, kad jos santykiai su naujuoju draugu tik platoniški.

Būtinai supažindinkite sutuoktinį su vyriškos lyties draugais – tegu mato, kad nieko neslepiate. Kartais pasiūlykite sutuoktiniui prisijungti prie draugų, su kuriais susitinkate, kad įsitikintų, jog santykiai su jais tyri. Gal vėliau visi susidraugausite.

Jei perskaičius šiuos patarimus jūsų vidus tarsi stojo piestu, pagalvokite: gal sutuoktinio įtarimai turi pagrindą?

Dviprasmiška situacija

Jeigu skirtingų lyčių draugai jaučia nors nedidelį fizinį potraukį, tikėtina, kad anksčiau ar vėliau tai gali baigtis atsitiktiniais lytiniais santykiais. Tokia įvykių raida teigiama tokiu atveju, jei ji abiem priimtina, bet nė vienas nedrįsta žengti pirmo žingsnio. Antraip dviprasmiška padėtis gali sužlugdyti draugystę.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *