Mielos moterys, nesistenkite tapti „protingomis ir sėkmingomis“

Kad ir ką jie jums kalbėtų iš televizorių ekranų ir mados žurnalų puslapių, kad ir ką jums aiškintų mados industrijos ekspertai, nesileiskite apgaudinėjamos.

Patikėkite, normaliam vyrui absoliučiai nerūpi, kiek knygų parašėte, kokį filmą sukūrėte, kaip garsiai išreklamavote savo labdaros fondą, kiek sporto turnyrų laimėjote ir t.t.

O jeigu surasite vyrą, kuriam tai svarbu, rekomenduočiau bėgti nuo jo kuo toliau. Greičiausiai jis yra nevykėlis, kuris labai ilgą laiką neturėjo sekso. Na, arba turi absoliučiai konkrečių savanaudiškų planų jūsų atžvilgiu.

Normalus vyras vertina moterį už jos moteriškumą, eleganciją, meilumą, švelnumą, švelnią odą, svaiginančius kūno išlinkimus, putlias lūpytes, tobulą laikyseną ir t.t. ir t.t.

„Ką tu darytum mano vietoje? Ką tu darytum, jei būtum jauna mergina?” – kartą po eilinio mano nepasitenkinimo dėl išsekusios išvaizdos po darbo dienos, manęs paklausė draugė.

Tą vakarą pažvelgiau į ją visiškai kitomis akimis. Ta jauna graži mergaitė, kurią įsimylėjau prieš kelis metus, staiga stojo prieš mane kaip banali, jau gerokai padėvėta biuro zombė su maišeliais po akimis, netvarkingais drabužiais ir nesutvarkytais plaukais. Tą vakarą praradau bet kokį susidomėjimą ja.

„Aš išsimiegočiau. Valgyčiau tik sveiką kokybišką maistą. Reguliariai lankyčiausi kosmetikos salonuose, kirpyklose. Eičiau į pačius įdomiausius renginius. Leisčiau laiką ten, kur lankosi tik sėkmingi vyrai. Atidžiai juos stebėčiau, susipažinčiau ir bandyčiau išsiaiškinti, ką būtent jie vertina merginose. Aš stengčiausi tapti būtent tokia, kokią jie nori matyti savo merginą “, – atsakiau jai neapgalvotai.

„O kaipgi mano darbas? Kaipgi mano karjera? Mano projektai? Argi tau nesvarbu, kad aš protinga ir sėkminga? – stebėjosi ji.

„Man svarbu, kad būtum mergina. Su kuria norisi leisti vakarus ir naktis. Su kuria norisi viską mesti ir skristi į salas su palmėmis. Man svarbu grožis, kuriuo norėčiau didžiuotis, kai kartu pasirodome viešumoje… O su protingomis ir sėkmingomis aš kiekvieną dieną bendrauju darbe. Ten tų „darbinių robotų” – šimtai. Ir man labai gaila, kad tu per kelis metus pavirtai viena iš jų” – karčiai reziumavau.

Tai buvo paskutinis kartu praleistas mūsų vakaras. Praėjo daug metų, o mintis apie artumą su ta moterimi man iki šiol kelia pasibjaurėjimą.

Nereikia siekti tapti „protingomis ir sėkmingomis”, mielos merginos. Neverskite vyrų jausti pasibjaurėjimo jūsų adresu.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *