Mitai apie seksą

Pakalbėsime viena pakankamai svarbia tema, kuri dažnai yra nutylima. Tai – dviejų mylinčių partnerių seksualinių santykių tema.

Panagrinėkime labiausiai paplitusius mitus apie seksą. Galbūt aptiksite tai, kuo ir patys tikite, net nesusimąstydami. Bus puiki proga atsikratyti neveikiančių šablonų.

Vyras gali labai staigiai susijaudinti, o moteriai tam reikia laiko. Atseit, vyras gali „užsikurti” vien tik nuo minties apie artumą. Tačiau čia nėra jokių standartų ar dėsnių. Jei moteris susijaudina greičiau, o jos partneris lėčiau (arba atvirkščiai) – tai ne priežastis nerimauti.

Seksas vyrui – pats svarbiausias dalykas, ir nėra nieko svarbiau, ko negalima būtų pasakyti apie moteris. Tai – melas. Seksas reikalingas visiems ir svarbus visiems. Nuo sekso deficito kenčia tiek moterys, tiek vyrai.

Sekse svarbus orgazmas. Daug porų stengiasi staigiai peršokti visus sekso etapus ir išbėgti į finišo tiesiąją. Ir tai yra klaida. Juk žymiai daugiau malonumo ir pasitenkinimo galima gauti iš paties proceso.

Orgazmas – kažkas tokio kerinčiai ryškaus, savotiškas emocinis sprogimas. Šis mitas atėjo iš filmų. Poros orgazmus išgyvena skirtingai. Tas pats asmuo skirtingais gyvenimo/dienos/nuotaikos laikotarpiais gali patirti skirtingo intensyvumo pasitenkinimą.

Tikras vyras gali atlikti daugiau nei 2+ lytinius aktus iš eilės. Dar vienas stereotipas. Pirmas dalykas – viskas priklauso nuo seksualinės konstitucijos, žmogaus individualių savybių. Antra – po akto ateina atoslūgis. Jis yra nulemtas biologiškai, ir nieko čia nepakeisi. Seksualinių aktų skaičius priklauso grynai nuo individualių ypatumų.

Orgazmas abiem tą pačią sekundę. Ne, ir dar kartą ne. Vienalaikis orgazmas yra pakankamai retas reiškinys. Vyrų ir moterų seksualinių reakcijų ciklas skiriasi, todėl ir orgazmo pradžios laikas nesutampa. O bandymai derinti, prisitaikyti atitraukia partnerį vienas nuo kito, blaško, dėmesys nekoncentruojamas į malonumą.

Gaila, bet tokie mitai gerokai sumažina sekso patrauklumą ir aštrius pojūčius. Aptikus savyje bent vieną tokį mitą, vertėtų kuo greičiau jo atsikratyti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *