Mokslininkai nustatė, kokia merginų flirto taktika yra efektyviausia

Nepamirškite, kad vyrai prastai supranta užuominas ir nutylėjimus. Kaip tada su jais flirtuoti? JAV Mokslininkai žino atsakymą.

Kad vaikinas būtų garantuota, jog neapsirinka dėl merginos simpatijos ir noro susipažinti, ji turi elgtis atvirai ir tiesmukiškai, be jokių užuolankų.

Užuot subtiliai užsiminusios vyrui apie savo palankumą ir nusiteikimą pratęsti pažintį, geriau tiesiai paklauskite jo, ar jis nori eiti su jumis į pasimatymą. Tokią išvadą padarė Baknelio universiteto (JAV) mokslininkai, kurie savo tyrimų išvadas paskelbė žurnale „Evolutionary Behavioral Sciences“.

Mokslininkai atliko eksperimentą, kuriame dalyvavo 39 vyrai ir 57 moterys nuo 18 iki 96 metų amžiaus. Dalyvių buvo paprašyta įvertinti dešimties populiarių moterų flirto strategijų efektyvumą.

Susitikusios su vyru, moterys galėjo tiesiogiai pakviesti jį į pasimatymą, netiesiogiai užsiminti apie galimą santykių raidą, paprasčiausiai pasikalbėti, palikti naujam pažįstamam savo telefono numerį, pasakyti jam komplimentą, paklausti, ar jis vienišas, užduoti klausimą jam svarbia tema, pajuokauti, elgtis familiariai arba pasisveikinti „su užuomina“. Dalyviams buvo pateiktos kiekvienai kategorijai tinkančios pradinės pažinties frazės.

Pabaigoje abiejų lyčių atstovai sudarė veiksmingiausių strategijų sąrašą mažėjančia tvarka: tiesioginiai kvietimai į pasimatymą, pokalbiai bendromis temomis, pasikeitimas telefonų numeriais, netiesioginės užuominos apie galimą pasimatymą ir klausimas, ar naujasis pažįstamas turi porą.

Eksperimento dalyviai vyrai, nepaisant amžiaus, manė, kad kuo betarpiškiau ir atviriau moteris elgsis šioje situacijoje, tuo daugiau šansų ji turi sulaukti sėkmės. Galbūt taip yra dėl to, kad vyrams patinka aiškumas ir atvirumas santykiuose – jie nesupranta užuominų, bijo neteisingai interpretuoti naujos pažįstamos žodžius ir elgesį ir dėl to praleidžia progą su ja susitikti, apibendrino mokslininkai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *