Mokslininkai paaiškino, kodėl vyrai apie seksą galvoja dažniau, nei moterys

Jei tikėti statistika, intymaus pobūdžio mintis vyrus aplanko daug kartų dažniau, nei moteris. Psichologai nusprendė išsiaiškinti, kodėl susiformavo toks modelis. Kaip paaiškėjo, priežastis paprasta: tai skirtinga priešingos lyties atstovų reakcija į stresą.

Mokslininkai padarė išvadą, kad moterys į stresines situacijas ir įvairias išorines problemas visada reaguoja daug aštriau. Patirdamos stresą, gražiosios lyties atstovės absoliučiai visą dėmesį stengiasi sukoncentruoti savo problemų sprendimui, todėl mintys apie seksą tokiomis akimirkomis joms praktiškai neateina į galvą. Vyrams viskas kitaip: išoriniai dirgikliai nesukelia jiems tokios stiprios reakcijos, ir seksualinės fantazijos neretai aplanko netgi atsidūrus stresinėje situacijoje.

Įdomu tai, kad ekspertai pastebi šios tendencijos svarbą. Jeigu tokia savybė nebūtų išsivysčiusi, žmonijai būtų grėsęs išmirimas dar pačiame pradiniame jos atsiradimo etape. Pirmykščiais laikais, kai vyko didžiulio masto sukrėtimai, besilaukiančios moterys ir motinos su kūdikiais tapdavo našta gentainiams ir neretai jos žūdavo pačios pirmos. Būtent dėl ​​šios priežasties, evoliucijos keliu moterys susikūrė savotišką apsauginį mechanizmą, kuris leido padidinti savo galimybes išgyventi. Jos tiesiog atsisakydavo lytinių santykių, atidėliodamos nėštumą ir gimdymą iki to laiko, kol situacija taps palankesnė.

O štai vyrai tokiose situacijose reagavo visiškai kitaip. Jie puikiai suvokė, kad iki momento, kai ateis ramesni laikai, išgyvens anaiptol ne kiekvienas, todėl stengėsi palikti po savęs palikuonių, apvaisindami maksimalų skaičių moterų.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *