Moteriai nepavyks įkvėpti vyro, jeigu jis pats šito nenori

Labai daug moterų kažkodėl šventai tiki, kad yra pajėgios motyvuoti ir įkvėpti praktiškai kiekvieną vyrą praktiškai bet kokiems veiksmams. Taip, jūs galite palaikyti, suteikti pasitikėjimo savimi, ir visa tai, žinoma, labai puiku ir svarbu santykiuose.

Tačiau bėda ta, kad galite stengtis motyvuoti ir įkvėpti kiek tik lenda, bet jeigu vyrui ir taip viskas gerai – jums nieko iš to neišeis. Jeigu vyrui komfortiškiau drybsoti ant sofos su buteliu alaus ir žiūrėti krepšinį, nei stengtis ir užsiimti saviugda, tai galite kiek tik norite nertis iš kailio, nuo sofos jis nepakils.

O viskas dėl to, kad jis pats neturi noro kaip nors keistis ir tobulėti. Štai ir viskas. Tačiau moterys vis tiek atkakliai motyvuoja, o tiksliau, tarkuoja smegenis dienų dienas, kad jis pagaliau imtų kažką daryti, tuo pačiu vis labiau ir labiau gesindamos bet kokią vyro iniciatyvą ką nors keisti.

Neretai tokiu atveju iš vyro galima dar ir išgirsti, jog būtent moteris jį nepakankamai ar neteisingai motyvuoja ir dėl to jis nenori nieko daryti. Tačiau patikėkite, jei žmogus išties pats norėtų kažkuo užsiimti ir keisti savo gyvenimą, tai iš jūsų jam reikėtų viso labo palaikymo ir tikėjimo juo, o toliau vyras viską padarytų pats, nelaukdamas iš jūsų jokių stebuklingų motyvacijų.

Dėl to nereikia manyti, kad vyras gali kažką pasiekti tik tuo atveju, jeigu jūs pastoviai jį motyvuojate. Nereikia manyti, kad esate nelabai pilnavertė moteris, jei jūsų vyriškis nenori keistis į gera. Tai reiškia tik viena – jam dabar ir taip pakankamai gera bei komfortiška, jam šiuo momentu viskas tinka ir patinka.

Taip, palaikyti vyrą reikia, tačiau versti per prievartą keistis ar kokiu nors būdu tobulėti ir augti – štai šito tikrai nereikėtų, jis turi pats šito užsimanyti. O jeigu nenori, reiškia, jūs viso labo pati išsirinkote sau tokį vyriškį – be iniciatyvos ir be didelių ambicijų. Štai jis ir gyvena, mėgaudamasis tuo, ką jau turi, o daugiau jam nieko nereikia.

Dėl to nustokite laužyti žmogų, jeigu matote, kad jis priešinasi jūsų motyvavimui. Laikas jau priimti jį tokiu, koks yra, o jeigu negalite – geriau “paleiskite į laisvę”. Greičiausiai tai buvo tiesiog ne jūsų herojus. O kitai moteriai galbūt jis taps svajonių vyru.

O jūs ieškokite savo svajonių vyro – atkaklaus, ambicingo ir su dideliais planais bei tikslais, jeigu būtent šie dalykai jus domina vyriškyje. Štai tada viskas stos į savo vietas – jūs jį įkvėpsite ir palaikysite, o jis paklos pasaulį jums po kojomis. Ir abu jausitės laimingi.

Sėkmės.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *