Moteriai užtenka įvertinti tik vieną partnerio savybę

Renkantis partnerį, nebūtina vargti tyrinėjant jo charakterio ir įpročių, nereikia nieko komplikuoti, užtenka tik įvertinti vienintelę jo savybę, kad neapsiriktumėte. Viskas labai paprasta!

Mums reikia kažkaip patikrinti mūsų suderinamumą – sužinoti potencialaus partnerio pomėgius, interesus, statusą, pajamas ir kitką. Visa tai, žinoma, gana svarbu, bet mažai ką pasako apie tai, ar kitas žmogus tikrai yra mūsų lygio ir ar gali būti tinkamas į gyvenimo bendražygius. Ar gali mums tos žinios suteikti patikimą garantiją, kad neapsiriksime? Tikrai, ne. Daugumai moterų net nekyla noras tikrinti dešimtis vyro būdo bruožų. Joms tai per daug sudėtingas ir varginantis darbas.

O išmintingos damos pasielgia gana paprastai. Jos įvertina tik vieną parametrą. Žinoma, tai galioja tik tada, kai jos turi rimtų ketinimų ir puoselėja planus sukurti šeimą. Lengvabūdiškiems santykiams tai netinka.

Taigi, išmintingos moterys atsižvelgia tik į vieną dalyką: ar yra garantija, kad vyras bus patikimas?

Štai kaip viskas paprasta. Nieko nereikia komplikuoti. Jūs paprasčiausiai žiūrite į tai, ar vyras sugeba būti patikimas.

Kartu jūs iškart įvertinate jį pagal įvairius kriterijus. Sužinote, ar jis laikosi duoto žodžio, ar pasirengęs padėti finansiškai, tvarkyti buitinius rūpesčius ir panašius dalykus. Jums nereikalingi jo garbanoti plaukai, mėlynos akys ir panašūs bruožai. Kam jums jie?

Jeigu jūs norite sukurti šeimą, tai jums reikalingas vyras ir tėvas. Turinys, o ne viršelis! Kad ir kaip keistai tai skamba vyrų atžvilgiu.

O dauguma merginų žiūri būtent į vyro išvaizdą. O ką tai joms gali duoti? Nieko. Net suderinamumas pagal laisvalaikio pomėgius nieko neduoda. Taip, malonu praleisti laiką. Bet kokia iš to prasmė, jei žmogus yra neatsakingas? Jokios!

O vyro patikimumas yra jūsų saugumo garantija. Viskas priklauso tik nuo to.

Neagituojame tekėti už nuobodžių, šykščių ir nykių tipų. Ne apie juos kalbame. Tiesiog reikia žvelgti giliau ir toliau.

Su patikimu vyru jūs sugebėsite pasistatyti namus, užauginti vaikus. Čia glūdi visa išmintis. Tai paprasta ir suprantama.

Vyras laikosi duoto žodžio? Puiku! Tada verta į jį atidžiau įsižiūrėti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *