Moteris apie vyrus

Mieli vyrai. Jūsų tarpe yra superherojų, bjaurybių kaip reta, šventų žmonių ir tikrų velnio išperų. Ir vis dėl to aš jus myliu. Ir ne aš viena. Visos moterys šioje planetoje pasmerktos jus mylėti karšta ir dėkinga meile. Tuojau papasakosiu, kodėl.

Kad ir ką ten pliurptų feministės, dažniausiai jūs esate protingi. Pasakysiu štai kaip – vidutinis statistinis vyras protingesnis už tokią pat moterį. Dėl to su jumis labai įdomu kalbėtis.

Kartais jūs visiškai nesuprantate užuominų ir tokiais momentais bet kuri moteris jaučiasi proto ir jautrumo koncentratu. Labai malonus jausmas. Ypač turint galvoje pirmąjį punktą.

Atsakydami į mūsų klausimą, jūs galite suteikti mums tikslią informaciją – be jokių nereikalingų emocingų bla-bla-bla. Praktiškai bet kokia tema. Iš draugių laukti kažko panašaus beprasmiška.

Kai miegate, tampate tokiais bejėgiais vaikais, kad baisiai norisi išjudinti. Ir mes judiname, o jūs juokingai raukotės ir burbate kažką neaiškaus.

Kai pabundate, retai atrodote taip siaubingai, kaip moterys ryte. Net jeigu išvakarėse atlikote svarbius mokslinius eksperimentus prisodrinant organinius audinius tekila. Rytinis vyras praktiškai nesiskiria nuo savęs vakarinio.

Jūs viską darote rimtai kaip vaikai. Ir tai užkrečiama.

Jūs esate tikras pačios įvairiausios informacijos lobynas. Tai verčia vystytis ir tobulėti.

Kartais jūs einate į krepšinius/žvejybas, o tai prideda sveikatos ir mums, priverstoms dūlinti su jumis dėl kompanijos į sporto areną ar ant upės kranto – uodų šerti.

Ne visi, bet visgi dauguma jūsų moka gaminti. Tiesiog dieviška, kai šitai nutinka. Jūs gaminate įkvėptai, gražiai ir ramiai, nesiblaškydami, neužsiciklindami į receptus, kaip nemažas skaičius moterų.

Jūs žvelgiate į mus atlaidžiai ir praktiškai visada atsisakote duoti grąžos į mūsų išpuolius. Nors tai kartais siutina, iš tikrųjų jūsų pasirengimas mums nusileisti, kelia susižavėjimą. Aš taip negalėčiau. Pati save pripločiau jau penktą bendro gyvenimo dieną.

Jūs – stipresni. Jūs galite perstumti spintą, be to – rankomis, su šypsena, o ne įsiręžę nugara, su padejavimais nuo sunkumo ir egzistencinio siaubo. Tai labai žavi ir skatina pasitikėjimą.

Ir vėlgi – vinį ten kokią į sieną įkalti, krepšius su bulvėmis parnešti… Elektra, santechnika, ratai, inžektoriai…

Jūs mokate gyventi paprastai ir globaliai. Kažkaip teisingai ir labai dideliu mastu. Mums yra ko iš jūsų pasimokyti.

Dėl kai kurių anksčiau išvardintų punktų kartais verčiate mus pasijausti bejėgėmis, silpnomis, nepritaikytomis gyvenimui Coliukėmis. O tai mus sugrąžina į jau pamirštus vaikystės jausmus.

Jūs būnate grubūs ir netaktiški, tariate įvairius skaudinančius žodžius, tačiau mes tiksliai žinome, kad tai – ne iš piktos valios, o dėl to, kad esate ne tokie jautrūs ir subtilūs. Trumpiau tariant, jūs ne kenkėjai, o mieli storaodžiai begemotukai. Atleisti vyrui mums žymiai lengviau nei kitai moteriai.

Jūs keliate mums slaptą virpulį, kai apsirengiate dalykinį kostiumą su kaklaraiščiu ir tampate tokiais protingai-kompetentiškai-gražiais, kad net apsakyti sunku.

Jūs skaniai kvepiate. Kitu pasauliu. Vyrų pasauliu. Odekolonai, tabakas ar tiesiog vyro kvapas…

Jūs nepanikuojate ir suteikiate pasitikėjimo, kad viskas bus kaip reikia.

Turite gražius kūnus, jumis norisi grožėtis. Visi tie Mikelandželai buvo ne tokie jau kvaili, kai skaptavo iš marmuro savo Dovydus. Moteriškas kūnas gali būti seksualus, kelti geismą, jis gali būti nuostabus, tačiau vyriškas kūnas – idealus žmogiško grožio standartas, kuriame nėra nieko nereikalingo.

Jūs mokate kvailioti ir išdykauti taip vaikiškai, kaip daugeliui iš mūsų net vaikystėje nesigaudavo, kai buvome gerokai susikausčiusios panelės ir labiausiai pasaulyje bijojome kvailai pasirodyti.

Jūs pakankamai juokingai šokate ir dar visą krūvą įvairiausių dalykų darote juokingai. Tai smagina ir kelia optimizmą bei gerą nuotaiką.

Beje, geros nuotaikos jūs būnate kur kas dažniau už mus.

Nors atrodote klaikiais egoistais, iš tikrųjų esate žymiai mažesni egoistai, nei moterys. Pavyzdžiui, jūs pasirengę gelbėti mus net savo gyvybės kaina. Dar daugiau – esate įsitikinę, kad tai natūralu.

Kartais nešiojate mus ant rankų ir šitai verta išskirti kaip atskirą punktą.

Argi galėtume pasijausti gražiomis, jeigu ne jūsų žvilgsniai ir komplimentai?

Kartais leidžiate mums pinigus. Priimta manyti, kad galite ir netgi privalote išleisti mums daugiau, negu mes – jums. Tai nesąžininga, bet labai „veža”.

Esate nuostabūs vairuotojai. Su jumis malonu važinėtis. Netgi su visiškais psichais.

Dažniausiai esate ramūs ir netgi pataikaujate mūsų kaprizams.

Be to, kažkur jūsų tarpe yra tasai absoliučiai nepakartojamas, ypatingas, pats pačiausias, dėl kurio aš…

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *