Moteris kaip ugnis, jos negalima palikti vienos – ji arba užges, arba sudegins viską aplinkui

Kai gerai pagalvoji, toks palyginimas išties atrodo gana tikslus ir teisingas. Juk jeigu mylite moterį ir staiga pradedate palikinėti ją vieną ilgesniam laikui, taip pasėdami joje abejones dėl jūsų meilės ir rimtų ketinimų, tada, žinoma, ji lėtai, bet užtikrintai užges, arba… pradės deginti ir naikinti viską aplinkui iš skausmo ir nuoskaudos.

Moterys yra labai emocingos, abipusiškos ir empatiškos, todėl gerai pagalvokite prieš pradėdami sukti moteriai galvą, jei iš tikrųjų neplanuojate nieko rimto ir apskritai negalite jai pasiūlyti nieko iš to, ko ji siekia. Nes jeigu vis dėlto nuspręsite „paintriguoti”, tuo metu, kai moteris tikėjosi iš jūsų rimtų santykių – verta pasisaugoti, ji savo pykčiu gali paversti jus pelenais.

Moterys toli gražu nėra tokios silpnos, kaip galite pamanyti, ir daugelis jų tikrai gali pakovoti už save ir priversti jus smarkiai pasigailėti, kad nusprendėte ją apgauti ir kažkurį momentą taip sumaniai privertėte ją į jus įsimylėti – į jūsų sukurtą idealų ir apgalvotą vaizdinį, kuris, kaip paskui paaiškėjo, visiškai neatitinka realybės.

Todėl dar kartą pabrėžiu: reikėtų rimtai pagalvoti, ar verta prasidėti su moterimi, jei pats gerai nežinote, ar esate pasiruošęs santykiams, ar esate pasiruošęs atverti jai savo sielą bei širdį. Moteris juk būtent šito visada pirmiausiai siekia santykiuose su partneriu ir, žinoma, yra pasirengusi atsilyginti tuo pačiu. Taip kad vertėtų būti nuoširdžiam, tai tikrai labai svarbu.

Nepalikite moters be dėmesio, jeigu tikrai ją mylite. Kaip gėlei reikia saulės ir drėgmės, kad žydėtų ir kvepėtų, taip moteriai reikia jūsų meilės, dėmesio ir švelnumo, kad jaustųsi mylima, kad gerai jaustųsi. Tai nereiškia, kad reikėtų jai rašyti ir skambinti kas pusvalandį, tačiau dingti iš horizonto kokiai savaitei ar ilgiau – ne pati geriausia taktika.

Šitokiu metodu nepriversite moters dar labiau jus įsimylėti ir dar labiau jūsų pasiilgti, kaip galite klaidingai pamanyti, jos jausmai jums paprasčiausiai atvės ir ji apskritai gali jus pamiršti, jei tik, žinoma, moteris save myli, gerbia, jei vertina savo laiką ir supranta, kad su žmonėmis taip elgtis nevalia. Nepamirškite ir taisyklės „nuo meilės iki neapykantos – tik vienas žingsnis…” Tad geriau tiesiog neleiskite, kad taip atsitiktų.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *