Moteris – Karalienė ar Žvaigždė?

Mažai žmonių galvoja apie šią problemą, tačiau:

Pirma – šiuos žodžius, kaip apibrėžimus, žmonės kartais vartoja apibūdindami moteris;

Antra – tie patys žodžiai, kaip ir nuostatos, jaučiami bendraujant su moterimis, šių būsenų savininkėmis, arba jos pačios, įsijautusios į įvaizdį, sąmoningai ar nesąmoningai transliuoja jį aplinkai, reikalaudamos deramo dėmesio ir atitinkamo požiūrio į save.

Tačiau yra esminis skirtumas tarp šių būsenų, kuris atsispindi viduje, išorėje ir tiesiogiai veikia santykius su vyrais, sėkmę ar, atvirkščiai, nesėkmę.

Pabandykime išsiaiškinti šią problemą:

Moteris – „Žvaigždė“

Prašmatni, žino savo vertę, daro viską, kad pasiektų savo tikslą. Jai svarbu patenkinti ambicijas absoliučiai visose gyvenimo srityse, ir visa tai yra jos asmeniniai projektai. Išsilavinimas, išvaizda, sveikata, karjera, buitis, gerovė, vyras – tai jos didelio bendro projekto dalys, kurios gali būti tik sėkmingos ir niekaip kitaip. Jei atsiranda silpnoji grandis, ji be sentimentų pašalinama ir pakeičiama kita. Viskas turi būti aukščiausios rūšies.

Iš pirmo žvilgsnio tame nėra nieko blogo. Bet, stebint tokių moterų gyvenimą, galima padaryti svarbią išvadą – moters dėmesys nukrypęs vien į save, kaip svarbiausią asmenybę Visatoje, pasaulio bambą. Ji gyvena tik materialiame pasaulyje, pripažįsta tik tai, ką galima paliesti, pasverti, išmatuoti, o ne pajausti. Bazinis šūkis: „Myliu save, save ir tik save, o kitus myliu tik jeigu jie myli mane ir jeigu jais galima pasinaudoti kaip įrankiais, kad save realizuočiau“.

Vyrams norisi tokios moters paragauti, bet ilgiau su jomis neužsibūna, kadangi puikiai supranta, jog jiems teks viso labo žvaigždės šešėlio, tarno ir pastumdėlio vaidmuo ir nieko daugiau. Yra, žinoma, ir tokių, kurie sąmoningai tampa tarnais, kad susižavėjimo objektas visada būtų šalia.

Moteris – „karalienė“

Kai kurie vyrai šį tipažą vadina „Auksine žuvele“, ji – aukščiausias apdovanojimas bet kuriam tikram vyrui. Kuo ji patraukli? Svarbiausia, kad ji ne menkesnė už žvaigždę, žino savo vertę, bet turi sveikų ambicijų. Ji yra tikra, kaip ir jos meilė sau bei vyrui, savo reikalams ir aplinkiniam pasauliui. Tiksliai žinodama, ko nori, išmintingai bendrauja su savo išrinktuoju (jai svarbus abipusiškumas visame kame), nes karalienė nori būti su karaliumi (būsima generolienė įkvėps savo vyrą tapti generolu, nepriklausomai nuo srities, kurioje tasai „generolas“ veiks, ar tai būtų organizacijos, kompanijos, ar ištisos valstybės vadovas).

Galite pastudijuoti istorinę ir bibliografinę literatūrą ir pamatysite, kad už žinomų, turtingų ir sėkmingų vyrų stovi visus juos įkvėpusios ir palaikiusios moterys-karalienės.

Šios moters devizas: „Myliu save, todėl žinau ir jaučiu, kas yra meilė, lygiai taip pat myliu savo vyrą ir niekada juo neabejoju, myliu šio žmogaus vaikus, myliu tėvus, kurie man padovanojo gyvenimą, dirbu darbą, kuris man teikia malonumą ir noriu realizuotis profesijoje, myliu draugus ir savo hobį, nes tai užpildo emocijomis ir stabilizuoja“. Kaip pasekmė – moteris „karalienė“ gyvena dvasiškai, o materialūs dalykai ateina arba tiesiogiai jai, arba per vyrą – tokiais kiekiais, kurių jai pakanka, kad jaustųsi laiminga.

Linkiu jums sąmoningai pasirinkti savo vaidmenį, kad gyvenimas būtų džiaugsmingas ir pilnavertis! Tuo pačiu atminkite, kad tik jūs pati esate savo gyvenimo šeimininkė ir tik jūsų rankose slypi galia daryti įtaką jo eigai.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.