Moteris – “ne už vyro”

Įprasta, ar bent jau anksčiau buvo įprasta sakyti apie susituokusią moterį, kad ji ištekėjusi už vyro. O yra moterų, kurios išteka, tačiau taip ir netampa moterimi “už vyro”. Viena žymiausių tokių moterų buvo visiems gerai žinoma Ieva. Taip, taip, ta pati, kurios dėka gyvename šioje nuodėmingoje žemėje. Būtent ji, kaip Adomo žmona, suvalgė, vis dėlto, uždraustą vaisių. Pirmoji nepasitarė su savo vyru.

Jeigu Ieva būtų buvusi “už vyro”, aš dabar nerašyčiau šitų eilučių, o mėgaučiausi rojaus gėlių aromatu.

Jeigu Ieva būtų buvusi “už vyro”, visa ta Biblijos istorija atrodytų maždaug taip:

-Adomėli, mielasis, aš noriu su tavimi pasikalbėti.

-Taip, mieloji?

-Man baisiai smalsu, kas ten per vaisius toks kaba ant medžio ir kodėl negaliu jo nuskinti? Juk jis auga! Vadinasi, kažkam skirtas?!

-Ievute, brangioji, jo skinti negalima! Mūsų Kūrėjas uždraudė tai daryti. Vertėtų klausyti to, kurio dėka mudu dabar gyvename šioje nuostabioje vietoje. Ir tu, mylimoji, kaip mano žmona, geriau man neprieštarauk.

-Gerai, – sunkiai atsidūsta Ieva. – Aš supratau, mielasis.

-Geriau nueikime, kad smalsumas nekamuotų, štai ten, į tą slėnį. Aš ten tokį jaukų kampelį neseniai aptikau…

-O, kaip puiku! Eime!

Tačiau Ieva, kaip mes visi puikiausiai žinome, neiškentė nepademonstravusi savo tuštybės, panoro parodyti savo viršenybę ne tik vyro, bet ir Kūrėjo atžvilgiu.

Moterys – “ne už vyro” gali turėti santuokos registraciją ir kelis vaikus. Kuo gi jos skiriasi nuo tų, kurios “už vyro”?

Štai jų skiriamieji bruožai:

 • Jos pačios nežino, kas ir kaip geriau (nieko neprimena?);
 • Jos niekada neprašo patarimo ir pagalbos. Jos pilnos reikalavimų ir pretenzijų vyrams (jeigu ištekėjusios) ir visam pasauliui bei visiems vyrams (jei netekėjusios);
 • Būtent jos tvirtina, kad visi vyrai neatsakingi, kad būtent dėl jų moterims tenka tiek daug dirbti ir tempti ant kupros visą šeimą;
 • Jos dirba ne savo malonumui, o dėl pinigų. “Už vyro” gyvenančios moterys šito nedaro, tuo užsiima jų vyrai;
 • Jos rodo tiek daug iniciatyvos, kad vyrams nelieka nieko kito, kaip tapti pasyviais, numoti į viską ranka ir dribti ant sofos su buteliu alaus;
 • Būtent šios moterys eikvoja 90% energijos tam, kad uždirbtų, pasiektų, išgyventų. Jų Vidinė Moteris tiek išsekusi, kad nebegali susidoroti su vis augančia įtampa. Ir tai natūralu, juk 10% energijos pakanka tik tam, kad apskritai nenumirtum;
 • Būtent šios moterys, pavargusios būti “ne už vyro” (esminis žodis – pavargusios) ima lankytis pas psichologus, kad atsikratytų įtampos, susidorotų su neurozėmis ir depresija.

Ir taip toliau…

Norite sužinoti apie moteris – “už vyro”?

 • Tai ne mitinės būtybės, o visiškai realios moterys.
 • Jos dirba, bet nearia kaip jaučiai, “kad užsidirbtų duonos kąsniui”;
 • Jos kuria ir yra pakankamai sėkmingos’
 • Jos myli ir yra mylimos.

Taip, šioms moterims irgi pasitaiko nemalonumų ir nelaimių. Tačiau svarbiausia, kuo jos skiriasi nuo moterų – “ne už vyro” – tai sugebėjimas netgi kritiškiausiais momentais išlikti Moterimi.

ŠaltinisNaujienos iš interneto