Moteris – tikra burtininkė

Kas yra tikra moteris? Kaip atskleisti moteriškumą. Kaip būti moteriška? Socialiniuose tinkluose galima rasti begalę patarimų, rekomendacijų, treningų šia tema, kadangi ji amžina ir praktiškai kiekviena moteris užduoda sau tokius klausimus.

Pakalbėkime ir mes šia tema. Kokiu būdu suprasti, kad moteris tikra? Pagal kokius kriterijus tai nustatyti?

Kriterijus galima suskirstyti į išorinius ir vidinius.

Išoriniai: pati išvaizda, moters paveikslas, jos eisena, kalba, veido išraiška (mimika ir emocijos). Tačiau visos moterys skirtingos ir įpiršti vienodus standartus reikštų sunaikinti kiekvienos moters unikalumą ir individualumą.

Moteriškumo pagrindas – priimti savo ypatumus ir skirtingumą. Ir ne šiaip priimti, bet ir imti laikyti savo savitumą – privalumu. Pavyzdžiui, aš dažnai tampu vienintele raudonplauke mergina kompanijoje.

Požiūrio į save pakeitimo raktas – nuostatos, kurias formuoja vaikystėje reikšmingi žmogui suaugusieji, o vyresniame amžiuje – bendraamžiai. Vadinasi, moteriškumas slypi mūsų galvose, mielosios moterys.

Štai ir prisikapstėme iki vidinių kriterijų, kuriems priklauso netikėjimas savo jėgomis, nemeilė sau, minimalus rūpinimasis savimi, negatyvus emocinis fonas: pergyvenimai, nuoskaudos, pykčiai, baimės, džiaugsmo blokavimas, dažni stresai, emocinė įtampa. Dėl visų šių faktorių poreikis išreikšti moteriškumą leidžiasi svarbių prioritetų sąraše vis žemiau.

Tikra moteris žavi savo ramybe, išmintimi ir ypatinga energetika – suvokimu, ko ji nori ir vidiniu žavesiu. Ir viso to pasiekti gali kiekviena moteris.

Norėčiau stabtelėti ties dar vienu momentu: priimta laikyti, kad tikra moteris privalo įkvėpti vyrą ir tada jis taps sėkmingu, tikru vyru. Iš dalies taip ir yra. Moteris užtikrina vyrui kolosalų palaikymą, suteikia krizių metu jam resursų, sukuria jaukumą ir tokias sąlygas, kuriose jis gali atsigauti ir pasisemti jėgų.

Tačiau ir vyras atsakingas už poros gerovę. Jis atsako už saugumą ir savo ištikimybe bei pagalba parodo moteriai, kad jos pastangos nėra beprasmiškos ir jis jas vertina.

Reziumuoju trumpai ir aiškiai: esu tikra, kad kiekviena moteris – tikra burtininkė.

O kad burtai pradėtų veikti, reikia:

  • Skirti kiekvieną dieną bent šiek tiek laiko sau;
  • Užsiimti savo mėgstamais dalykais;
  • Susirasti savo drabužių stilių, kad jaustumėtės patenkinta;
  • Dažniau šypsotis;
  • Džiuginti save smulkiais siurprizais;
  • Įsiklausyti į savo kūną, pojūčius;
  • Pastebėti, kas vyksta aplinkui ir pasinerti į būseną „čia ir dabar”;
  • Pradėti pagaliau mylėti save vien už tai, kad esate šiame pasaulyje!

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *