Moteriškas atspindžio dėsnis

Kad ir kaip žiūrėsime, vis tiek reikia pradėti nuo savęs, jeigu tikrai norime gerų permainų gyvenime.

Jei moteris išmoksta teisingai bendrauti su kitais, įsijungia visi jos savireguliacijos mechanizmai. Kai ji sugeba teisingai pozityviai kurti santykius su visais – ji realizuoja savo paskirtį ir jos gyvenime viskas susireguliuoja, ji jaučiasi laiminga.

Patarimas stiprioms moterims: niekada neslėpkite savo jėgos! Kuo stipresnė moteris, tuo ji geriau išsiauklėjusi. Tokios moterys likimo būna skirtos vyrams valdovams. Jeigu moteris, nežinodama apie tai, išteka ir elgiasi teisingai, tai jos vyras tampa valdovu.

Išmokite bendrauti oriai ir pagarbiai, elkitės vienodai kultūringai su visais – su taksistais, sargais, valytojomis, kiemsargiais, padavėjais. Mes niekada negalime numatyti, kas atvers mums duris į mūsų naują, laimingesnį gyvenimą.

Indai moterį vadina „šakti“ – galia, jėga. Vis dar paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad moteris – silpna. Silpna moteris apskritai yra nonsensas. Moteris gali būti apsimetinėjanti silpna, manipuliuojanti kitais, tačiau ji iš prigimties yra stipri.

Ir dar egzistuoja trečioji būsena, kai moteris suvokia, kad ji yra stipri. Ir tame slypi jos grožis. Ji mokosi sumaniai naudotis savo jėga ir tai pasireiškia jos bendravimo manieroje.

Iš kur kyla „moteriška laimė“?

Elkitės su kitais žmonėmis tiksliai taip, kaip norite, kad jie elgtųsi su jumis. Toks yra atspindžio dėsnis. Visų gerų gyvenimo permainų šaknys glūdi mūsų sąmonėje.

Atleisdamos kitiems, atleidžiame sau. Per atleidimą ateina pasitikėjimas savimi, paskui – meilė sau ir galiausiai – meilė kitiems. Tiktai taip. Ciklas vyksta tik tokiu būdu. Be to, teigiamas poveikis būna lengvas, nepastebimas ir tiesiai į širdį.

Išmokti jausti savo kūną yra labai svarbu ir naudinga. Būtent jis parodo savo reakcijomis, ar mes teisingai kažką darome, ar ne.

Ką reiškia būti moteriškai laiminga?

Kokia toji laiminga moteris? Ji žino, kaip sudarytas pasaulis. Ji kupina gyvenimo geismo.

Ji taip stipriai myli gyvenimą, kad būna visada gerai nusiteikusi ir savo pozityvu užkrečia kitus. Ji visą laiką atrodo įsimylėjusi.

Tokia moteris moka kurti santykius ir nuolat patiria pasitenkinimo jausmą.

Laiminga moteris – kaip ledlaužis skinasi per erdvę. Laimė nėra jos galutinis siekių tikslas. Laimė – tai būsena, kurioje moteris gali saugiai naudotis gyvenimo gėriu.

Moteriai laimės jausmas ir gyvenimo džiaugsmas – tai jos asmeninio saugumo rodiklis. Moteriškos išminties ženklas – šypsena ir akių spindesys. Jos akys turi spindėti džiaugsmu.

Moteris turi visada žinoti, kaip reikia generuoti džiaugsmą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *