Moters, kurią paliko vyras, klaidos

Išsiskyrimai neišvengiami. Sunku rasti žmogų, su kuriuo santykiai susiklostytų iš karto. Tačiau kai kurie žmonės suranda jėgų žengti toliau, o kai kurie ima daryti klaidą po klaidos. Panagrinėkime šešias dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurias po išsiskyrimo daro moterys.

Laukia

Kai kurios moterys viską meta, viską apleidžia savo gyvenime ir kantriai laukia, kol sugrįš buvęs mylimasis. Ir štai žiemą pakeičia pavasaris, ateina vasara, ruduo, o jis vis negrįžta… Ar verta jį dėl to kaltinti? Žinoma, ne, nes jeigu santykiuose buvo padėta taškas, reikia judėti toliau, o ne kantriai laukti kažkokio pratęsimo, kai tuo tarpu buvęs mylimasis jau kuria naujus santykius.

Įkyri

Bene didžiausia klaida, kuris niekuo geru nesibaigia. Moteris, įsižeidusi dėl mylimojo išėjimo, ima atakuoti jį visais įmanomais frontais, pyktį kartais kaitaliodama su malone. Kai kurios damos netgi įsigudrina fiziškai, ne vien skambučiais ar internetu, persekioti savo buvusįjį. Kodėl jos taip daro – neaišku, nes vyras juk aiškiai davė suprasti, kad moteris jo nebedomina. Vargu ar verta žemintis prieš žmogų, kuris jus jau išbraukė iš savo gyvenimo.

Kaltina

Tokia jau yra daugybės moterų prigimtis: jos laiko savo buvusius ožiais ir viešai priekaištauja sau dėl sugaišinto laiko. Tačiau už tokio elgesio slepiasi romantiškų jausmų likučiai išėjusiam partneriui. Juk jeigu moteriai vienodai rodytų, ar imtų ji nuolat svaidytis kažkokiomis pretenzijomis, nesuprantamais kaltinimais?

Puoselėja viltį

Viltis, kaip žinia, miršta paskutinė, tačiau… Nereikia guosti savęs melagingomis viltimis, kad išėjęs vyras staiga ims ir pasibels į jūsų duris, atgailaudamas už išėjimą. Taip, žinoma, gali išties atsitikti, tačiau greičiausiai jau tada, kai jūs apie jį būsite seniausiai pamiršusi. Tačiau ir tokio rezultato tikėtis nevertėtų, nes svarbiausia – judėti toliau, o ne galvoti apie savo „mikro triumfą“ kada nors ateityje.

Įsižeidžia ir pyksta

Kodėl moterys įsižeidžia ir pyksta ant buvusių – nesuprantama, juk tuo jos kenkia visų pirma sau pačioms, puoselėdamos širdyse begalę įvairių negatyvių emocijų. Net jeigu vyras išties padarė ką nors blogo, pats protingiausias variantas – jį paprasčiausiai paleisti.

Apgailestauja

Nereikia apgailestauti, kad santykiai pasibaigė. Padėkokite savo buvusiam mylimajam už santykiuose su juo gautą patirtį ir pirmyn! Juk būtent apgailestavimai trukdo mums vystytis.

Žinoma, santykiuose visada reikia tikėtis geriausio, bet tuo pačiu palikti vietos žingsniui atgal, kad nepadarytumėte lemtingų klaidų, kurios atima daug laiko ir jėgų.

.?Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *