Moterų isterijos ir terorizavimas ašaromis

Bet kuriam vyrui verkianti, rėkianti, skandalą kelianti moteris – sunki našta ir rimtas išbandymas. Ilgai pakęsti tokios skandalistės paprasčiausiai neįmanoma, ir daug vyrų daro nuolaidas, kad tik pasibaigtų tasai emocinis teroras. O veltui!

Moteriški skandalai – pagrindinis ginklas, kurio pagalba galima išmušti iš vyro kokių nors gėrybių, pažadų, dėmesio ir t.t.

Ir jeigu vyras vieną kartą parodė, kad šis ginklas jį veikia, tai vėliau jam vis dažniau teks susidurti su isterijomis ir ašaromis.

Nesantūrumas, polinkis psichuoti ir kelti skandalus būdingas labai dideliam skaičiui moterų, kadangi šiandien toks elgesys skelbiamas kaip norma. “Moterims viskas galima! Moteris silpna ir jai leistina elgtis kaip į galvą šaus. Jai negalima laikyti savo viduje streso, stresą reikia išlieti (ant vyro, savaime suprantama, juk tikras vyras turi raminti savo damą, o išliedama stresą gatvėje, gali susilaukti nemalonių pasekmių). Tokie patarimai ir tokios nuostatos taip tvirtai įkalti kai kurių moterų protuose, kad isteriškame elgesyje jos jau nebeįžvelgia nieko nenormalaus. “Jeigu vyras mane myli, jis mane pakęs ir mylės, kad ir kokia bebūčiau!”

O ne per seniausiai plačiai išplito dar vienas mitas – PMS. Atseit, iš tikrųjų moteris yra balta ir pūkuota, o visos tos isterijos – tai tik kažkokių hormoninių pliūpsnių jos organizme rezultatas, vadinasi, visa tai yra normalu. Štai jums ir alibi. “Valio! Galima išdarinėti viską, ką nori – juk čia ne aš trenkta! Čia viso labo PMS!” Tai štai. Nėra jokių PMS. Yra moteris – isterikė. Ir PMS – tai viso labo skydas, kuriuo ji pridengia savo neadekvatų elgesį. O vyrams bandoma įteigti, kad tai viso labo jos silpnybė, kurią jie privalo pakęsti.

Normali psichiškai sveika moteris menstruacijų laikotarpiu ir prieš jas patiria realų diskomfortą. Ji gali jausti liūdesį, jaustis prislėgta, gali būti prasta savijauta, tačiau ji neleis sau paleisti vadžių ir jos charakteris kardinaliai nuo to nesikeičia. Jeigu moteris rėkia, kelia skandalus, psichuoja, tarkuoja vyrą ir užgriūna ant jo visa savo “PMS” galia, tai ją reikia vesti pas gydytoją, kartą ir visiems laikams užbaigiant šį mitą. Nes greičiausiai pas ją tiesiog nestabilus charakteris ar psichologinės problemos.

Jokiais būdais negalime atsimokėti tuo pačiu ir naudotis jos metodais. Tai kaip benzinas į ugnį.

Ką galima padaryti? Paprasčiausiai patylėti. Ignoruoti, išeiti į kitą kambarį. Čia veikia tas pats principas kaip su nepaklusniu vaiku, kuris nustoja verkti tik tada, kai gauna, ko norėjęs. Reikia duoti aiškiai suprasti, kad šis metodas tavęs neveikia ir tu neketini pakęsti tokio elgesio. Jeigu nesuprato iš kelių kartų, su tokia moterimi geriau nutraukti bet kokius santykius. Tegu išsisiautėja. Iš jūsų pusės – jokios reakcijos, o paskui galima pasakyti: “Žinai, mieloji, aš neketinu kęsti šitų cirkų. Jeigu tai pasikartos dar sykį – tarp mūsų viskas baigta”.

Jeigu tu jau gyveni su skandaliste ir kažkiek laiko kenti jos išsišokimus, vėlgi, parodyk, kad tu ne bokso kriaušė jos pratyboms ir ne žaibolaidis jos griausmams. Paaiškink, kad skandalai tik nutolina žmones vieną nuo kito. Isterija? Išeik arba nereaguok. O paskui vėlgi paaiškink, kad jos prašymų, pateikiamų tokiu pavidalu, tu nepripažįsti. Ir tegu pagalvoja apie savo elgesį. Padaryk tai kelis kartus. Paaiškink, kad ji šitaip naikina visus tavo švelnius jausmus jos adresu ir sukelia pasibjaurėjimą. O jeigu po žaibų ir griausmų prasidėjo ašarų liūtis, tai reiškia, jog moteris nori, kad tu ją nuramintum. Šitaip ji iškelia baltą vėliavą, tačiau kaltininku paskelbia vis tiek tave, atseit čia tu ją privedei iki ašarų ir dabar jai labai blogai. Ji, savaime suprantama, jaučiasi nelaiminga ir jai reikalingas tavo dėmesys, o gal ir atsiprašymas. Ir jeigu tu pasiduosi, padarysi, ko ji laukia, tai skandalai kartosis ir toliau. Ir vėl spektakliai baigsis jos ašaromis ir tavo apkabinimais. Ji nugalėjo! Ir nė velnio nieko nesuprato. Jos galvoje susiformuos tvirtas įsitikinimas: šitas metodas veikia!

Puiku.. Tave vėl ir vėl presuos ir terorizuos.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *