Moterų pranešimai, kurių vyrai pakęsti negali

Šiuolaikiniuose santykiuose susirašinėjimas gali nulemti, gausis jums kažkas su šiuo žmogumi, ar nesigaus. Tiesiog nuostabu, kaip keli paprasti žodžiai ekrane (ar pernelyg daug žodžių) gali sukelti pačias įvairiausias negatyvias emocijas: nuo nuobodulio iki įniršio.

Tai nereiškia, kad reikia save tramdyti. Tiesiog reikia pamėginti suprasti, kokia tu atrodysi žmogui, kai jis negirdi tavo balso ir nemato tavo veido išraiškos. Be to, niekada negalima aptarinėti svarbių reikalų susirašinėjant vien dėl to, kad tau nejauku kalbėtis apie tai akis į akį. Turėk galvoje, kad kitados žmonės galėjo tik skambinti vienas kitam ar apskritai tik susitarti telefonu dėl susitikimo akis į akį. Jeigu gaudavosi jiems, gausis ir tau.

Taigi – pranešimai, kurių neverta siuntinėti vyrui.

Pranešimai, kurių potekstė: “Pasmagink, pralinksmink mane”

Kai sėdi namuose ir tau liūdna, nuobodu, norisi prasiblaškyti, gerai pagalvok prieš rašydama savo vyriškiui tiesiog šiaip sau: “Labas, ką veiki?” Jei pernelyg dažnai siuntinėsi pranešimus tiesiog šiaip, jam labai greitai įkyrės visa tai skaityti ir atsakinėti.

Keli pranešimai paeiliui

Nesiuntinėk. Žinučių. Iš. Vieno. Žodžio. Tai didžiulė “nuodėmė” susirašinėjime, kad ir kam rašinėtum. Niekam nepatinka jausti be pabaigos vibruojantį telefoną kišenėje, niekam nepatiks atsitraukti nuo darbų, reikalų, savo užsiėmimo po 20 kartų iš eilės, kad perskaitytų gabalėlį vieno ir to paties žmogaus pranešimo. Susikaupk ir parašyk vieną žinutę. Šitaip sumažės rizika, kad jis ištaškys savo telefoną į sieną, įsiutintas tavo kvailo elgesio.

Begaliniai pranešimai

Jeigu susikaupė pernelyg daug informacijos, paskambink arba sulauk, kada susitiksite. Jeigu jis užimtas, vargu ar apskritai skaitys tavo kilometrinius šedevrus.

Pasyviai agresyvūs pranešimai

Su šiuo reiškiniu labai sunku tvarkytis ir bendraujant gyvai, nekalbant jau apie susirašinėjimą. Pavyzdžiui, jeigu tu pikta, o jis rašo, kviesdamas susitikti, nerašyk paprasčiausiai “OK” ar “negaliu”. Jis puikiai supras, kas supykai, tačiau jis negali suprasti dėl ko. Ir jeigu sutrikęs atsakys “Kas atsitiko?”, geriau atsakyk atvirai ir sąžiningai – “reikia susitikti ir viską išsiaiškinti”.

Pranešimai su potekste “Neturiu savo gyvenimo”

Penktadienio dieną parašei, klausdama, kuo jis užsiims savaitgalį. Jau beveik vakaras ir vietoje to, kad eitum su draugėmis prasiblaškyti, tupi namuose ir lauki jo atsakymo. Galiausiai tai nusibosta ir parašai: “Tai taip ir neatsakysi?” Ar nesigirdi čia įkyrumo ir reiklumo gaidelių? Tu to gali ir nejausi, o štai vyras pajaus kuo puikiausiai. Ir nutars, kad tavo gyvenime be jo daugiau nieko nėra. Su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis.

Pranešimai su potekste “Įvertink mane”

Jeigu vyriškis su tavimi susitikinėja, reiškia, tu jam patinki. Vadinasi, pakaks nepasitikėti savimi. Jokių “Mes juk tikrai rytoj susitiksime, tiesa?” ar dar blogiau “Kuo aš tau patikau?” Žinutė, kurios tikslas – pasitikrinti, ką jis jaučia, labai bloga idėja. Pirmas dalykas – ji rodo tavo nepasitikėjimą, o vyrams tai nepatinka. Antra – tu ieškai įvertinimų ne ten, kur reikia. Įvertinimas turi sklisti iš vidaus – tai tavo pačios savivertė. Kad pasitikėtum savimi, reikia ne kito žmogaus pagyrų tavo grožiui ir gerumui, čia reikia mylėti ir vertinti pačią save.

Pranešimai apie santykių statusą

Visiškai normalu, kad kilo noras išsiaiškinti jūsų santykių statusą. Tačiau nesiaiškink to susirašinėdama. Žinučių pagalba jam bus labai lengva išsisukti nuo atsakyo, pakeisti temą ar apskritai ignoruoti tavo klausimą. Visai kas kita – pokalbis akis į akį.

Pirmasis prisipažinimas meilėje

Jeigu jauti, kad jau esi pasirengusi pasakyti tuos tris svarbiausius žodžius, patausok juos asmeniniam susitikimui. Susirašinėjant vėlgi esama rizikos, kad jis nieko tau neatsakys arba tie žodžiai neturės deramo poveikio.

Išsiskyrimas

Niekam nesinori, kad jį mestų susirašinėjimo pagalba. Tai gali atrodyti labai paprasta: “Panašu, kad mudviem nieko nesigaus”, tačiau tai neteisinga. Įsivaizduok, ką jaustum, jeigu taip pasielgtų su tavimi.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *