Moterų tipai, nuo kurių vyrai pabėga po pirmojo pasimatymo

„Aš tave vesiu. Ar bent jau susiskambinsim“. Kai kurios moterys santykių su vyrais problemas patiria dar gėlių ir saldainių stadijoje.

Jeigu partneris nei iš šio, nei iš to pradėjo ignoruoti jos skambučius ar, dar blogiau – vengti susitikimų, nors pora dar kaip reikiant vienas kito nepažino, mergina nepavykusio romano priežasčių ieškos vyro charakteryje.

Juolab, kad vyrai neretai nutraukia santykius chrestomatine fraze: „bėda manyje, o ne tavyje“, ir moterys patiki. Bet iš tiesų tokia frazė yra mandagus būdas nutraukti santykius, išvengiant detalesnių paaiškinimų. Tikrovė greičiausiai kitokia: moteris yra viena iš tų, kurių vyrai sąmoningai vengia.

Sėkmingoji

Šiais laikais toks moterų tipas atbaidys ne visus, nes egzistuoja vyrų, kurie puikiai jaučiasi gyvendami moterų sąskaita.

Tačiau visiškos lyčių lygybės šalininkų vis dar tėra mažuma. Jeigu vyras išaugo patriarchalinėje šeimoje su klasikiniu vaidmenų pasidalijimu tarp tėvo ir motinos, jis greičiausiai galvoja, kad pats privalo būti pagrindiniu šeimos maitintoju.

Santykiai su materialiai sėkmingesne moterimi jam sukels vidinį konfliktą, kuris vėliau išsilies ir į išorę. Paprasčiau kalbant, vyras jaus diskomfortą ir net kompleksus šalia moters, kurios statusas aukštesnis už jo. Pasąmonėje jis jaus baimę, kad negalės jos aprūpinti taip, kaip ji jau pripratusi gyventi, ir mieliau pasitrauks pas „patogesnę“ meilę.

Patarimas: informaciją apie savo sėkmingą karjerą partneriui atskleiskite ne iš karto, kad neišgąsdintumėte. Galiausiai – aukštos pareigos nėra tai, kuo merginos užkariauja vaikinus. Palikite pasakojimą apie savo karjerą vėlesniam laikui, o pradžioje išklausinėkite vaikino apie jo pasiekimus.

Protingoji

Vyrai vengia protingų moterų – amerikiečių mokslininkai tai įrodė eksperimento keliu. Jie nustatė, kad pradžioje vyrai apie protingas damas susidaro gerą įspūdį, bet susipažinus artimiau juos nebe taip stipriai traukia intelektas: vyrai atsitraukia ir rodo mažiau noro apsikeisti kontaktais ir vėl susitikti.

Tyrinėtojai padarė išvadą, kad vyrai praranda susidomėjimą tokiomis moterimis, nes jaučia užgožtą savo vyriškumą.

Keista: pasirodo, kad vyrai meluoja sakydami, jog ieško „protingos ir gražios“ moters? Ne, su tuštutėmis, aišku, niekas nenori turėti reikalų. Iš tiesų vyrai vengia ne protingų moterų, o pasipūtusių, kurios iš karto stato save laiptu aukščiau už juos pagal intelekto lygį. Protingai būti nepakanka: universitetiniai įgūdžiai – koziris įsidarbinant, bet ne asmeniniame gyvenime.

Patarimas: jeigu jūs iš tiesų protinga mergina, neimsite menkinti vyro, kuris išties jums patiko, už tai, kad jis neskaitė „Uliso“. Šias problemas visada galima ištaisyti, o sugadintą pažinties metu įspūdį vargu ar pavyks pagerinti.

Depresyvioji

Jeigu moteris prarado susidomėjimą savimi ir tuo, kas vyksta aplink, ir nuolat būna prastos nuotaikos ar liūdi buvusio vaikino – tai taip pat veikia vyrus kaip raudonas šviesoforo signalas.

Vyrai mėgsta santykiuose lengvumą ir atvirumą, o sudėtingas vidinis moters pasaulis, kuri nuolat pyksta ant likimo, neigia savo patrauklumą, kritikuoja viską aplink, pradedant oru, baigiant valiutų kursais, – paprasčiau kalbant, nemoka džiaugtis gyvenimu, – jiems yra lyg klampi pelkė, kurią reikia apeiti ratu. Ir priešingai, merginos, spinduliuojančios optimizmą, užkrečiantį gyvenimo džiaugsmą, traukia vaikinus kaip magnetas.

Patarimas: mokėjimas būti laimingai, nepaisant nieko – retas talentas. Bet būtent su tokia, patenkinta savimi ir gyvenimu moterimi vyras trokšta būti, kad užsikrėstų jos gyvenimo džiaugsmu ir padarytų ją dar laimingesnę.

Godžioji

Net patį dosniausią ir kilniausią princą priblokš moteriškas godumas ir nedėkingumas. Ar pamenate senę iš pasakos apie auksinę žuvelę? Ji buvo nepasotinama ir nesugebėjo įvertinti vyro pastangų – ir galiausiai liko prie suskilusios geldos.

Vyrui svarbus moters įvertinimas, juk jis iš kailio neriasi dėl jos kaprizų. Net jeigu jis pasitikintis savimi ir, atrodytų, jam nereikalingi pagyrimai, mylimos moters paskatinimas jam bus teisingas atlygis. O tie, kas likimo dovanas priima kaip duotybę, deja, galiausiai lieka vieni.

Patarimas: negailėkite pagyrimų, būkite dėkinga už dėmesį savo išrinktajam. Atminkite, kad anaiptol ne visi tokie dėmesingi, kaip jis.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *