Moterys ir vyrai meluoja „skirtingomis kryptimis“

Vyrai ir moterys meluoja apie save ir apie savo intymų gyvenimą „skirtingomis kryptimis“: jei moterys linkusios nuvertinti, tai vyrai dažnai viską perdeda.

Nors nuo vaikystės esame mokomi kalbėti tik tiesą, mažai tikėtina, kad kas nors gali nugyventi gyvenimą, niekada nepamelavęs. Ypač dažnai meluojame, kai kalbame apie savo nuopelnus ir asmeninį gyvenimą.

Pasakodamos apie save, moterys linkusios sumenkinti savo amžių ir svorį. Vyrai, savo ruožtu, nesigėdija savo amžiaus ir dažniausiai perdeda tiek savo fizinius parametrus, tiek pajamas, kad potencialių partnerių akyse atrodytų stipresni ir sėkmingesni, – teigia Londono Ekonomikos Mokyklos psichologai.

Intymaus gyvenimo detalės – dar viena neaprėpiamo dydžio erdvė melui. Vyrai mieliau pervertina savo seksualinių partnerių skaičių, nes tai nekenkia jų reputacijai, o tik sužadina draugų pagarbą ir pavydą. Kalbant apie moteris, joms atrodo protingiau nekalbėti apie savo žygdarbius, jos labiau linkusios apsimesti kukliomis ir droviomis, tai daro jas labiau pageidautinomis ilgalaikiams santykiams. Taip pat vyrai apie savo neištikimybę kalba 10% rečiau nei moterys, o dailioji lytis dažniau meluoja apie kitus žmones, nei apie save.

Kuo daugiau meluojame, tuo labiau atitrūkstame nuo realybės, prarasdami save, perspėja ekspertai.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.