Moterys skundžiasi, kad neliko normalių, tačiau nepastebi geriausių

Kas yra geras vyras? Jis paprastas, prėskas, kaip duonos kepalas. Jis nėra linksmos kompanijos centras. Jis ne pokštininkas, ne charizmatiškas.

Jis užsiėmęs įprastu darbu ir gauna patį įprasčiausią atlyginimą. Jis turi kokį nors žiovulį keliantį pomėgį – leidžiasi į žygius, skaito knygas, kolekcionuoja monetas, žiūri į žvaigždes pro teleskopą.

Jis neturi jokių širdžių ėdikams būdingų įgūdžių. Nemoka, apsvaiginti, išvaryti iš proto vien savo flirtu. Tokių įgimtų duomenų jis neturi. Todėl jo moterys ir nepastebi, net jei iš prigimties yra pakankamai patrauklus.

Moterys mėgsta daug kalbėti apie vyriškumą, apie vyriškus ypatumus. Tačiau joms viskas akimirksniu išgaruoja iš galvelių, kai sutinka realiai gerą vyrą. Jos neduoda vyrui laiko atsiskleisti ir nesuteikia jokio šanso – ne todėl, kad jis blogas, o todėl, kad joms su juo nuobodu.

O su vyru ir neturėtų būti nuobodu ar smagu. Vyras ne klounas. Su vyru turi būti gera ir ramu.

Charizmatiškas vyras visada yra „bendras“ vyras. Vienos moters jam negana, kad galėtų pademonstruotų visą savo šaunumą. Vienos moters susižavėjimo jam niekada nepakaks.

O štai kuklus vyras, neišlepintas moteriško dėmesio, be to, visai nenorintis atsidurti dėmesio centre, nes jam pilnai pakanka savo vidinio pasaulio, labai džiaugsis, galėdamas sukurti nedidelį jaukų pasaulėlį sau ir mylimajai.

Net jei jis yra silpnokas, tiek charakteriu, tiek kūnu, jos pasitikėjimas ir meilė pavers jį tikra mūro siena, už kurios galėsite pasislėpti nuo visų negandų. Jis pradės žiūrėti į save mylimosios akimis, ir būtent tai jį pakeis į gerąją pusę.

Be to, mūsų „botanikas“, greičiausiai, turi tvirtesnę ir sveikesnę psichiką, nei plepus damų numylėtinis. Kadangi „linksmuolis“ – dažniausiai yra viso labo kaukė, po kuria žmogus slepia skausmą ir įvairias psichologines problemas. Susipainiojus su gražuoliuku ir visuotiniu numylėtiniu, galima prisikurti sau krūvą sunkių problemų.

Ne viskas auksas, kas auksu žiba. Prašmatnus vyriškis neretai pasirodo esąs tikras bjaurybė. O tylus drovus žmogelis – didžiausias gyvenimo lobis.

Moterys tiesiog praeina pro šalį. Tokių vyrų jos nemato. Netgi dirbdamos tame pačiame kolektyve. Net pažinodamas žmogų nuo vaikystės. Paprasčiausiai nemato. Į nedrąsų flirtą reaguoja abejingumu. O paskui keikiasi iš apmaudo, kai kažkam prireikė to „viščiuko“, o tasai staiga pražydo ir pavirti tikru „liūtu“.

Aplinkui labai daug gerų vyrų. Tik jie niekam nereikalingi. Jų nepastebi.

O teka moterys už lovelasų, chamų, moralinių pabaisų. Ir paskui nusprendžia, kad visi vyrai tokie.

Ne visi. Jūs paprasčiausiai iš visų jėgų stengiatės nepastebėti gerų ir normalių.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.